Vozík Nitrum získal cenu "Retailer's Choice of the Year 2020"

02.12.2020

Každý rok vydává časopis „THIIS Magazine“ seznam produktů, které jsou považovány za nejlepší ve své třídě. Nejlepší maloobchodní produkt roku si vybírají lídři britského průmyslu, kteří vybírají produkty pro jejich inovace, stálou kvalitu a řadu dalších důvodů.

Číst více

Společnost Sunrise Medical se spojila se společnostmi Leckey a Firefly

20.08.2020

Společnost Sunrise Medical s potěšením oznamuje strategickou akvizici s předními světovými lídry v oblasti vývoje a výroby pediatrických produktů, se společnostmi Leckey a Firefly.

Číst více

Společnost Sunrise Medical oznamuje spuštění nových mezinárodních internetových stránek

02.07.2020

S více než 2 200 spolupracovníky působícími v 18 zemích a distribuující své produkty do více než 130 zemí, je Sunrise Medical skutečně celosvětovou společností.Zjistěte více o naší společnosti, o našich hodnotách a kultuře, o našem dědictví a inovacích a o našem poslání zlepšovat životy lidí s handicapem. To vše a mnohem více naleznete na našem novém mezinárodním webuwww.sunrisemedical-group.com

Číst více

Jsme tu stále pro vás.

03.04.2020

I když v omezeném režimu, stále se vám snažíme poskytovat maximální podporu.Vzhledem k vývoji situace ohledně šíření viru COVID-19 děláme ve spojení s našimi zahraničními kolegy v Sunrise Medical vše, co je v našich silách, abychom co nejlépe chránili zdraví našich zákazníků, zaměstnanců a obchodních partnerů. To vždy bylo a zůstává naší nejvyšší prioritou.

Číst více

Akvizice Sunrise Medical se společností Oracing

27.02.2020

Společnost Sunrise Medical s potěšením oznamuje akvizici společnosti Oracing, předního španělského konstruktéra a výrobce inovativních sportovních invalidních vozíků na míru a elektrických produktů e-mobility.

Číst více

NĚKTERÉ NAŠE INICIATIVY #BEATAIRPOLLUTION

27.05.2019

5. červen | Světový den životního prostředí 2019

Číst více

Nový generální ředitel Sunrise Medical

28.08.2018

Představenstvo společnosti Sunrise Medical nově jmenovalo do funkce prezidenta a generálního ředitele pana Thomase Babacana.

Číst více

Akvizice Sunrise Medical se společností Magic Mobility.

03.08.2018

Společnost Sunrise Medical, světový lídr v oblasti vývoje, návrhu, výroby a distribuce mechanicky poháněných invalidních vozíků, elektrických invalidních vozíků, skútrů, sedacích a polohovacích zařízení nyní ohlásila akvizici s australskou společnosti vyrábějící elektrické invalidní vozíky specializující se na všechny terény a zohledňující individuální požadavky klientů.

Číst více

Servisní dny Brno centrála

20.10.2016

Servisní dny Brno centrála – Každý pracovní čtvrtek a pátek můžete využít služeb našeho servisního oddělení v naší Brněnské centrále. Na servis je třeba se dopředu objednat.

Číst více

Sunrise Medical přejímá společnost´RGK Wheelchairs Ltd.´

30.04.2015

Malsch (Německo) – Společnost Sunrise Medical dnes zveřejnila zprávu, že přejímá soukromou společnost RGK Wheelchairs Ltd. (RGK), která sídlí v Burntwoodu (Staffordshire ve Spojeném království). 

Číst více