#UnstoppableAmbition

Zjistit více
Sportovní vozíky / RGK / Sportovní invalidní vozíky

Sportovní vozíky

Každý sportovec je jedinečný a my chápeme, jak důležité je mít sportovní invalidní vozíky a závodní vozíky, které jsou vyrobeny na míru a podporují potřeby každého z vás. Od začínajících sportovců na vozíku až po profesionální basketbal a tenis - řada špičkových sportovních vozíků a konfigurovatelných závodních vozíků RGK vyrobených na míru je navržena tak, aby maximalizovala váš výkon! Buďte si jisti, že byly zkonstruovány tak, aby maximalizovaly váš potenciál, takže se můžete soustředit na svou hru, své cíle a na své vítězství!

Pro jaký sport hledáte vozík?

RGK Elite

RGK Elite Sportovní vozík

S vášní pro vítězství.

Cena od 125 000 Kč

RGK Club Sport

RGK Club Sport Sportovní vozík

Nezbytný pro váš tým.

Cena od 55 000 Kč

RGK Shark RT

RGK Shark RT Hand Bike

Správná volba pro každého sportovce.

Cena od 115 000,00 Kč

RGK Shark RS

RGK Shark RS Hand Bike

Volba šampionů. Stvořen vítězit.

Cena od 157 000,00 Kč

#UnstoppableAmbition

Přehrát video

Historie

Příběh společnosti RGK, hrdého britského výrobce, začal v roce 1988 poté, co spoluzakladatelé Russel Simms a Greg Edem po dopravní nehodě, která jim změnila život, zůstali ochrnutí. Když našli společný zájem o basketbal na vozíku, uvědomili si, jak omezující může být invalidní vozík z hlediska pohodlí i výkonu. Tak se zrodila společnost RGK. Z touhy vytvořit individuálně vyrobený invalidní vozík, který vám padne přesně na míru. Invalidní vozík, který je vyroben na míru nejen pro pohyb na hřišti, ale i pro každodenní život. Netušili, jak velký dopad bude mít jejich vize na jejich životy, životy ostatních a sportovní úspěchy mnoha sportovců po celém světě. Společnost RGK, světový lídr v oblasti invalidních vozíků vyrobených na míru, je hrdá na to, že respektuje vaši individualitu a vytváří dokonalé invalidní vozíky. Je to naše vášeň a důvod, proč děláme to, co děláme.

Hodnoty

Naše hodnoty jsou jednoduché a nikdy se nezměnily. Respektování vaší individuality je naší vášní, a proto vytváříme konfigurovatelné sportovní invalidní vozíky na míru. Vytváření dokonalých sportovních vozíků je důvodem naší existence, jsme vám plně k dispozici. Jako odborníci v našem oboru se s vámi dělíme o své znalosti, abychom vám poskytli nejlepší služby a nejlepší zážitky s námi i s vaším novým sportovním invalidním vozíkem. Posouváním hranic v oblasti designu za posledních 30 let jsme se etablovali jako lídři na trhu; jednoduše řečeno, nikdo jiný neumí to, co my. Klíčem k úspěchu je dokonalost a naším cílem je nabízet výrobky nejvyšší možné kvality. Zaručujeme vám podporu na vaší cestě, během procesu pořízení vlastního sportovního vozíku RGK i po něm.