Mobilita / Meyland-Smith / Meyland chodítka

Meyland chodítka

Pro uživatele s omezenou schopností chůze. Chodítka Meyland jsou odpružené a reagují na pohyby a chůzi uživatele. Tím jsou stimulovány svalové partie a chůze se postupně zlepšuje. 

Meywalk 2000

Meywalk 2000

Chodítko Meywalk 2000

Cena od 42 500 Kč

Meywalk 4

Meywalk 4

Nová generace chodítka s odpružením. 

Cena od 47 100 Kč

Miniwalk

Miniwalk

Efektivní pomocník pro děti.

Cena od 36 400 Kč

Často kladené otázky

Co se týká úhrady zdravotnických prostředků a jejich další údržby a oprav, většina našich produktů je hrazena plně nebo částečně z veřejného zdravotního pojištění.

Na produkty s doplatky, popřípadě na produkty nehrazené zdravotní pojišťovnou, je možné získat příspěvek od některé z nadací, s nimiž spolupracujeme. Aktuální seznam nadací vám rádi poskytneme při bezplatném a nezávazném předvedení zdravotního prostředku.

Ano tištěné verze těchto materiálů jsou dostupné. Pro jejich objednání nás prosím kontaktujte.

Pro servis prosím volejte naši bezplatnou linku 800 900 809. Případně pište na e-mailovou adresu: info@medicco.cz.

Pro vrácení zdravotnických prostředků, prosím volejte naši bezplatnou linku 800 900 809 a nechte se přepojit na zaměstnance, který má vrácení pomůcek na starosti. Případně pište na e-mailovou adresu: info@medicco.cz.

Každý z nás je jiný, proto je výběr správného prostředku zdravotní techniky velmi individuální a ne zcela jednoduchá záležitost. Z tohoto důvodu vždy v první řadě doporučujeme bezplatné a nezávazné předvedení, vyzkoušení vhodného prostředku a konzultaci s našimi odbornými poradci.

Pro podporu prosím volejte naši bezplatnou linku 800 900 809. Případně pište na e-mailovou adresu: info@medicco.cz.

 1 2