Společnost Sunrise Medical se spojila se společnostmi Leckey a Firefly

20.08.2020

Společnost Sunrise Medical s potěšením oznamuje strategickou akvizici s předními světovými lídry v oblasti vývoje a výroby pediatrických produktů, se společnostmi Leckey a Firefly.

Číst více

Společnost Sunrise Medical oznamuje spuštění nových mezinárodních internetových stránek

02.07.2020

S více než 2 200 spolupracovníky působícími v 18 zemích a distribuující své produkty do více než 130 zemí, je Sunrise Medical skutečně celosvětovou společností.Zjistěte více o naší společnosti, o našich hodnotách a kultuře, o našem dědictví a inovacích a o našem poslání zlepšovat životy lidí s handicapem. To vše a mnohem více naleznete na našem novém mezinárodním webuwww.sunrisemedical-group.com

Číst více

Jsme tu stále pro vás.

03.04.2020

I když v omezeném režimu, stále se vám snažíme poskytovat maximální podporu.Vzhledem k vývoji situace ohledně šíření viru COVID-19 děláme ve spojení s našimi zahraničními kolegy v Sunrise Medical vše, co je v našich silách, abychom co nejlépe chránili zdraví našich zákazníků, zaměstnanců a obchodních partnerů. To vždy bylo a zůstává naší nejvyšší prioritou.

Číst více

Akvizice Sunrise Medical se společností Oracing

27.02.2020

Společnost Sunrise Medical s potěšením oznamuje akvizici společnosti Oracing, předního španělského konstruktéra a výrobce inovativních sportovních invalidních vozíků na míru a elektrických produktů e-mobility.

Číst více

NĚKTERÉ NAŠE INICIATIVY #BEATAIRPOLLUTION

27.05.2019

5. červen | Světový den životního prostředí 2019

Číst více

Nový generální ředitel Sunrise Medical

28.08.2018

Představenstvo společnosti Sunrise Medical nově jmenovalo do funkce prezidenta a generálního ředitele pana Thomase Babacana.

Číst více

Akvizice Sunrise Medical se společností Magic Mobility.

03.08.2018

Společnost Sunrise Medical, světový lídr v oblasti vývoje, návrhu, výroby a distribuce mechanicky poháněných invalidních vozíků, elektrických invalidních vozíků, skútrů, sedacích a polohovacích zařízení nyní ohlásila akvizici s australskou společnosti vyrábějící elektrické invalidní vozíky specializující se na všechny terény a zohledňující individuální požadavky klientů.

Číst více

Servisní dny Brno centrála

20.10.2016

Servisní dny Brno centrála – Každý pracovní čtvrtek a pátek můžete využít služeb našeho servisního oddělení v naší Brněnské centrále. Na servis je třeba se dopředu objednat.

Číst více

Sunrise Medical přejímá společnost´RGK Wheelchairs Ltd.´

30.04.2015

Malsch (Německo) – Společnost Sunrise Medical dnes zveřejnila zprávu, že přejímá soukromou společnost RGK Wheelchairs Ltd. (RGK), která sídlí v Burntwoodu (Staffordshire ve Spojeném království). 

Číst více