Odlehčená stylová chodítka navržená pro váš aktivní životní styl

Hledáte chodítko, které vám nabídne kvalitní a spolehlivou oporu nejen při pohybu v domácím prostředí, ale i v přírodě? Chodítko, které je spolehlivé, komfortní a navíc nabízí zajímavý design? Právě taková jsou chodítka z prémiové řady chodítek Gemino.  Naše společnost při vývoji chodítek Gemino vycházela z požadavků našich klientů a z dlouhodobých zkušeností, které jsme načerpali v průběhu výroby a vývoje prostředků pro zdravotně handicapované. Díky tomu vám můžeme nabídnout ucelenou řadu stylových produktů, které vyhoví všem vašim požadavkům nejen po technické stránce, ale stanou se i stylovým doplňkem vašeho životního stylu.

 • Gemino 20 Odlehčené chodítko

  Gemino 20

  Chodítko odlehčené

  První základní chodítko z naší řady – jednoduchá lehká konstrukce a ekonomicky příznivá cena.

  Základní cena 4 900 Kč 

  VÍCE INFO Porovnat
 • Gemino 30 - skvělý design, který vám sedne!

  Gemino 30

  Chodítko odlehčené

  Skvělý design, který vám 100% sedne!

  Základní cena 6 900 Kč 

  VÍCE INFO Porovnat
 • Gemino 30 Walker chodítko

  Gemino 30 Walker

  Chodítko odlehčené

  Chodítko s podporou předloktí a vyšší stabilitou.

  Základní cena 12 900 Kč 

  VÍCE INFO Porovnat

Odlehčená chodítka GEMINO

Také si myslíte, že jsou chodítka těžká nezajímavá zařízení, která vás ničím nepřekvapí? Chodítka Gemino jsou jiná! Nabízí vám nejen lehkou konstrukci a komfort, ale zajímavý stylový design, za který se nemusíte stydět. Užijte si 100% mobilitu!
 
GEMINO – 100% řešení právě pro vás!
Objevte kompletní rodinu chodítek Gemino a vyberte si model přesně podle vašich požadavků. 
Gemino 20 vám nabízí za atraktivní cenu kvalitní zpracování a funkční design. Oceňované chodítko Gemino 30 v sobě kombinuje kompaktní rozměry a skvělé ovládání v interiéru s kvalitní podporou v přírodě. Nabízí celou řadu barevných kombinací a možností individuálního přizpůsobení. 
Potřebujete aktivní chodítko do terénu? V tom případě je pro vás Gemino 60 Outdoor v extra velkém provedení, s nafukovacími koly to pravé řešení.