SEDEO Power Sedací systém

Síla technologie QUICKIE spočívá v možnosti volby. A volba začíná u vašeho sedacího systému. Proto jsme každý sedací systém SEDEO power navrhli tak, aby odpovídal konkrétním klinickým potřebám našich klientů. Získejte více informací o systému SEDEO a najděte si ideální řešení přesně podle vašich potřeb.

Sedací systémy - elektricky ovládáné polohování

Prozkoumejte nabídku elektricky ovládaných sedacích systémů SEDEO

SEDEO LITE

Modulární sedací systém SEDEO LITE poskytuje optimální posturální polohu a podporuje zdravé držení těla. Tento systém je určený klientům ve stabilizovaném zdravotním stavu, kteří potřebují střední podporu a případně elektricky ovládané příslušenství.

Tento sedací systém, disponující skutečně modulární konstrukcí, poskytuje vysokou úroveň podpory správného držení těla a zároveň pomáhá při specifických problémech s držením těla, jako je skolióza, deformace dolních končetin a další mírnější potíže. Pro dospívající klienty zajišťuje SEDEO LITE správné zarovnání těla v období růstu. Systém SEDEO LITE je uživatelsky velmi přívětivý a lze jej nastavit pomocí jediného nástroje, což nabízí perfektní možnosti rychlého a snadného nastavení. Na integrovanou sedlovou lištu lze připevnit celou řadu příslušenství určeného k dalšímu nastavení klinické polohy těla.

Každý sedací systém SEDEO navíc nabízí celou řadu speciálních možností:

Přehrát video
Kliknutím na hotspoty se můžete podívat na videa

SEDEO PRO

Vysoce adaptabilní sedací systém SEDEO PRO je určen klientům s degenerativními onemocněními nebo klientům, kteří potřebují chránit před vznikem deformací kosterního aparátu se středně složitými až složitými potřebami.SEDEO PRO vám pomůže dosáhnout vašich zdravotních I sociálních potřeb.

SEDEO PRO je skutečně všestranný sedací systém, který kombinuje vysoce nastavitelný rám sezení s rozsáhlým výběrem možností posturální podpory, a tak pokrývá širokou škálu různých potřeb uživatelů. SEDEO PRO lze snadno přizpůsobit individuálním požadavkům a rychle přizpůsobit měnícím se potřebám svých uživatelů. Je uživatelsky velmi příjemný, lze jej nastavit pomocí jediného nástroje, což poskytuje rychlé a snadné úpravy. Na integrovanou sedací lištu lze připevnit další polohovací prvky pro další potřeby držení těla.

Každý sedací systém SEDEO navíc nabízí celou řadu speciálních možností:

Přehrát video
Kliknutím na hotspoty se můžete podívat na videa

SEDEO PRO ADVANCED

Získejte větší nezávislost díky SEDEO PRO ADVANCED, vysoce přizpůsobivému a nastavitelnému biomechanickému sedacímu systému. Tento systém je navržen pro klienty s nejsložitějšími zdravotními potřebami, kteří se nacházejí v méně stabilním zdravotním stavu a potřebují nejvyšší míru ochrany proti vzniku kožních defektů.

Pro klienty s vysokými klinickými potřebami a rizikem poranění tlakem je určen model SEDEO PRO ADVANCED, který splňuje jejich požadavky díky vysoce nastavitelnému rámu sedu a mnoha možnostem příslušenství. SEDEO PRO ADVANCED je biomechanický sedací systém, který zohledňuje přirozenou pozici těla uživatele a zajistí ideální polohu sedu po celou dobu užívání, včetně každodenního pohybu. Nabízí komplexní výběr možností posturální podpory, čímž pokrývá širokou škálu různých potřeb uživatelů. SEDEO PRO ADVANCED lze snadno přizpůsobit individuálním požadavkům a rychle reagovat na měnící se potřeby uživatele. Je uživatelsky velmi příjemný a lze jej nastavit pomocí jediného nástroje, což je ideální pro rychlé a snadné úpravy. Na integrovanou sedací lištu lze připevnit další polohovací prvky pro další potřeby držení těla.

Každý sedací systém SEDEO navíc nabízí celou řadu speciálních možností:

Přehrát video
Kliknutím na hotspoty se můžete podívat na videa

SEDEO PRO ADVANCED UP

QUICKIE kombinuje všechny výhody sedacího systému SEDEO PRO ADVANCED s možností stání. Stání přináší mnoho výhod pro zdraví a životní styl, včetně dodatečné úlevy od tlaku a lepšího přístupu k okolí.

SEDEO PRO ADVANCED UP je biomechanický sedací systém, který umožňuje vertikalizaci s úhlem stání až 85°. Díky této funkci mohou klienti přejít do vertikalizace kdykoli během dne. To přináší mnoho zdravotních a životních výhod - stání v úhlu až 85° umožňuje uživatelům komunikovat s přáteli tváří v tvář. Poloha ve stoji zlepšuje zdravotní stav klienta, zvyšuje hustotu kostí, umožňuje posilovat kosterní svalstvo a zlepšuje peristaltiku střev a trávení. SEDEO PRO ADVANCED UP lze snadno personalizovat podle individuálních požadavků a rychle přizpůsobit měnícím se potřebám uživatele.

Každý sedací systém SEDEO navíc nabízí celou řadu speciálních možností:

Přehrát video
Kliknutím na hotspoty se můžete podívat na videa

Průvodce výběrem

Potřebujete pomoc? Vyberte diagnózu, navrhneme vám vhodné řešení pro řešení sedu a mobility.

Tento průvodce výběrem vám poskytne návrhy, které můžete prodiskutovat se svým terapeutem, lékařem nebo předepisujícím lékařem. Každý z nás je jiný, a proto doporučujeme odborné individuální vyhodnocení.

Vyberte diagnózu:

Vybraná diagnóza

Poznámky

Jste připraveni to vyzkoušet nebo máte dotaz?

Sdělte nám své údaje a jeden z našich specialistů vás bude kontaktovat, aby se s vámi domluvil na bezplatném předvedení nebo zodpověděl vaše případné dotazy.

Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak vaše informace používáme?

Společnost Medicco používá informace, které nám poskytujete za účelem odesílání informačních e-mailů, které jste si od nás objednali. To může zahrnovat předávání vašich osobních informací jiným interním oddělením, které tyto informace mohou zpracovávat pro vyřízení vašich požadavků. Vaše osobní údaje nikdy nesdílíme s nikým mimo společnost Medicco. Vaše informace budou uloženy ve Velké Británii a nebudou uchovávány déle než 2 roky po poslední interakci s námi.

Pokud nám potřebujete odeslat vaše osobní informace (například vaše zdravotní postižení), kontaktujte nás prosím telefonicky.

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů