Sedací systémy / Leckey / Polohování vstoje

Polohování vstoje

Stoj, případně chůze, je z hlediska vývoje dítěte tou nejvyšší metou. Ze zdravotního hlediska je tato pozice důležitá pro vývoj svalového a kostního aparátu.
Stoj zlepšuje oběhový a lymfatický systém, podporuje peristaltiku střev. Z mentálního hlediska stoj přináší obrovské množství nových podmětů a napomáhá psychickému vývoji dítěte.

Horizon Stander

Horizon Stander Stavěcí systém

Multifunkční stavěcí zařízení pro děti i dospělé

Cena od 94 199,99 Kč

Squiggles Stander

Squiggles Stander Stavěcí systém

Nastavitelný stojan 3 v 1 je určený pro děti ve vývoji.

Cena od 62 468,00 Kč

Mygo Stander

Mygo Stander Stavěcí systém

Modulární lehce nastavitelný stavěcí systém.

Cena od 57 252,00 Kč

Často kladené otázky

Co se týká úhrady zdravotnických prostředků a jejich další údržby a oprav, většina našich produktů je hrazena plně nebo částečně z veřejného zdravotního pojištění.

Na produkty s doplatky, popřípadě na produkty nehrazené zdravotní pojišťovnou, je možné získat příspěvek od některé z nadací, s nimiž spolupracujeme. Aktuální seznam nadací vám rádi poskytneme při bezplatném a nezávazném předvedení zdravotního prostředku.

Ano tištěné verze těchto materiálů jsou dostupné. Pro jejich objednání nás prosím kontaktujte.

Pro servis prosím volejte naši bezplatnou linku 800 900 809. Případně pište na e-mailovou adresu: info@medicco.cz.

Pro vrácení zdravotnických prostředků, prosím volejte naši bezplatnou linku 800 900 809 a nechte se přepojit na zaměstnance, který má vrácení pomůcek na starosti. Případně pište na e-mailovou adresu: info@medicco.cz.

Každý z nás je jiný, proto je výběr správného prostředku zdravotní techniky velmi individuální a ne zcela jednoduchá záležitost. Z tohoto důvodu vždy v první řadě doporučujeme bezplatné a nezávazné předvedení, vyzkoušení vhodného prostředku a konzultaci s našimi odbornými poradci.

Pro podporu prosím volejte naši bezplatnou linku 800 900 809. Případně pište na e-mailovou adresu: info@medicco.cz.

 1 2 

Většina z nás nepřemýšlí nad tím, jak moc se během dne pohybuje, zvedá a natahuje se. Pro většinu lidí bez pohybového omezení jsou tyto pohyby naprosto přirozené.

Jiná situace samozřejmě nastává u lidí s pohybovým handicapem, u kterých je pohyb do značné míry omezený. Ze zdravotního hlediska je pohyb velice důležitý. Zejména stoj je nezbytný pro vývoj svalového a kostního aparátu. Zlepšuje oběhový a lymfatický systém, podporuje peristaltiku střev. Z mentálního hlediska stoj přináší obrovské množství nových podmětů a napomáhá psychickému vývoji dítěte.

Pro podporu ve stoje nabízí společnost  Leckey celou řadu stavěcích zařízení určených pro děti od nejmladšího věku až po výšku uživatele 1,80 m.