Individuálně upravené vozíky

Individuální úpravy

Unikátní, individuálně upravené vozíky pro zvýšení vaší nezávislosti a individuality

Po celou dobu, kterou se zabýváme řešením individuálních potřeb našich klientů, naši specialisté vytvořili tisíce individuálně upravených vozíků. Od zakázkových barev, přes čalounění na míru, až po individuálně vyrobené příslušenství. Nevyhovují standardní možnosti našich vozíků vašim požadavkům? To není žádný problém – naše oddělení individuálních úprav pro vás vytvoří skutečně originální řešení. Podívejte se na některé z úprav, které jsme již vytvořili.

Ukázky naší práce

Individuální řešení

Naši inženýři jsou připraveni na vaše požadavky

Unikátní návrh

Navrhneme vám individuální řešení jakéhokoliv vášeho požadavavku

Ruční výroba

Veškeré úpravy provádí naši experti v německém závodu Sunrise Medical

Testování kvality

Všechny úpravy musí projít náročným procesem testování bezpečnosti

Proč si vybrat individuální úpravu?

Jak to funguje?

01

Specifikace vašich požadavků

Náš obchodní zástupce s vámi při osobní schůzce projedná všechny možnosti přizpůsobení vašeho vozíku. Váš požadavek předá oddělení individuálních úprav.

02

Kontrola a zpracování vašeho požadavku

Oddělení individuálních úprav vaše požadavky zhodnotí, analyzuje míru rizika a navrhne vám optimální řešení vašich potřeb.  Součástí tohoto procesu je vytvoření cenové nabídky. Pokud s navrženou cenou souhlasíte, tak přistoupíme k výrobě.

03

Dodání

Po dokončení individuální úpravy vás náš obchodní zástupce kontaktuje a domluví osobní předání. Při předání se přesvědčí, že vám individuální úprava plně vyhovuje.

Mějte prosím na paměti, že je tento proces časově náročný a dodání takto upraveného vozíku trvá delší dobu než v případě standardního řešení.

Potřebujete individuální úpravu?

Kontaktujte nás

Často kladené otázky