Improving people's lives

„Improving people's lives“ neboli „zlepšování lidských životů“ pro lidi se zdravotním handicapem, tak zní motto i cíl jak naší společnosti MEDICCO, tak i naší mateřské společnosti Sunrise Medical, jíž jsme součástí a kterou na českém trhu pod obchodním názvem MEDICCO reprezentujeme.

Více informací o naší společnosti.

Informace o společnosti

Informace o společnosti

Zdravotní handicap ve formě pohybového postižení s sebou přináší absolutní závislost na technickém vybavení a každá drobnost může znamenat obrovský rozdíl v kvalitě života lidí na vozíku. Proto se soustředíme na dosažení maximální kvality zdravotních prostředků i služeb, které poskytujeme našim klientům. 

Výkonný management

Výkonný management

V této sekci se můžete seznámit se členy našeho manažerského týmu, kdo jsou a co dělají.

Seznamte se s našim týmem

Seznamte se s našim týmem

Náš obchodní tým se věnuje podpoře a budování partnerství s vámi a vaší firmou. Pokud potřebujete podporu, tak toto jsou liedé, kteří vám ji zajistí.

Novinky

Novinky

Všechny novinky přehledně na jednom místě.

Sunrise Medical v číslech

Obchodní zastoupení v 

12 zemích

Výrobní závody v

10 zemích

Distribuční zastoupení ve

130 zemích

Na celém světě více než

2,600 zaměstnanců

Obchodní kodex

Náš celosvětový kodex správného chování pod názvem „Děláme to, co je správné“ našim zaměstnancům pomáhá dodržovat všechny zákonné normy a předpisy, které se týkají našeho podnikání na celém světě. Definuje náš závazek ke společnosti a pomáhá nám podnikat správným způsobem. Základem tohoto chování je čestnost, poctivost a respekt.

Zjistit více

Kariéra

Hledáme zaměstnance, kterým záleží na práci, kterou dělají.

Zaměstnance, kterým záleží na našich zákaznících, věří produktům, které dodáváme a podporují jak naši společnost, tak i jeden druhého. Jste připraveni se připojit k týmu, jehož posláním je zlepšovat kvalitu života lidí s handicapem?

Zjistit více

Co je nového v Sunrise Medical?

Invalidní vozík RGK Veypr Sub4 získal Hardingovu cenu za inovaci na CSMC v Kanadě

Invalidní vozík RGK Veypr Sub4 získal Hardingovu cenu za inovaci na CSMC v Kanadě

Číst více

RGK sponzoruje mistrovství světa v basketbalu vozíčkářů v Dubaji

S potěšením oznamujeme, že společnost RGK / Sunrise Medical bude hrdým sponzorem nadcházejícího mistrovství světa v basketbalu na vozíku, které se ...

Číst více

Magic 360 jako produkt roku podle časopisu THIIS

Ve výročním čísle časopisu "THIIS. Magazine" byli maloobchodníci dotázáni, které výrobky na ně udělaly největší dojem. Obchodníci z celéh...

Číst více