Elektrické vozíky / ZIPPIE / Power Wheelchairs

Dětské elektrické vozíky

Ať již se jedná o pohyb v interiéru nebo objevování přírody, elektrické vozíky Zippie přináší dětem spoustu energie pro jejich malá dobrodružství. Rodina elektrických vozíků Zippie v sobě kombinuje výkon a robustní konstrukci vozíků pro dospělé a neomezené možnosti individuálního sedacího systému vytvoženého na  míru svých malých uživatelů.  

Salsa M² Mini

Salsa M² Mini Elektrický vozík - střední pohon

Nejužší elektrický vozík se středním pohonem na trhu!

Cena od 115 000,00 Kč

Salsa M²

Salsa M²

Skvěle ovladatelný a výkonný elektrický vozík přizpůsobený potřebám dětí.

Cena od 115 000,00 Kč

Často kladené otázky

Co se týká úhrady zdravotnických prostředků a jejich další údržby a oprav, většina našich produktů je hrazena plně nebo částečně z veřejného zdravotního pojištění.

Na produkty s doplatky, popřípadě na produkty nehrazené zdravotní pojišťovnou, je možné získat příspěvek od některé z nadací, s nimiž spolupracujeme. Aktuální seznam nadací vám rádi poskytneme při bezplatném a nezávazném předvedení zdravotního prostředku.

Ano tištěné verze těchto materiálů jsou dostupné. Pro jejich objednání nás prosím kontaktujte.

Pro servis prosím volejte naši bezplatnou linku 800 900 809. Případně pište na e-mailovou adresu: info@medicco.cz.

Pro vrácení zdravotnických prostředků, prosím volejte naši bezplatnou linku 800 900 809 a nechte se přepojit na zaměstnance, který má vrácení pomůcek na starosti. Případně pište na e-mailovou adresu: info@medicco.cz.

Každý z nás je jiný, proto je výběr správného prostředku zdravotní techniky velmi individuální a ne zcela jednoduchá záležitost. Z tohoto důvodu vždy v první řadě doporučujeme bezplatné a nezávazné předvedení, vyzkoušení vhodného prostředku a konzultaci s našimi odbornými poradci.

Pro podporu prosím volejte naši bezplatnou linku 800 900 809. Případně pište na e-mailovou adresu: info@medicco.cz.

 1 2 

Příslušenství pro váš elektrický vozík.

Vyberte si z volitelného příslušenství. Vše od batohů po tašky na i-Pod. Přizpůsobte si svůj elektrický vozík přesně podle vašich představ.

Příslušenství na elektrické vozíky