{

QUICKIE QS5 XInvalidní vozík se skládacím rámem

Vozík s technologií FreeFold, která vám ušetří více než 40% vaší energie při každém skládání!

Vozík, který vám pomůže rozvíjet vaši svobodu

Představujeme vám aktivní vozík QUICKIE QS5 X, který představuje další krok ve vývoji klasických mechanických invalidních vozíků. A to díky celé řadě inovativních prvků jako jsou FreeFold, který šetří více než 40% vaší energie při skládání vozíku, nebo fixaci FOLD-N-LOCK, která maximálně zjednodušuje manipulaci s vozíkem ve složeném stavu.

S pozoruhodně nízkou přepravní hmotností od 7,3 kg (bez zadních kol) se jedná o nejlehčí invalidní vozík s hliníkovým uzavřeným rámem na trhu. Nízké hmotnosti bylo dosaženo díky použití tepelně zpracovaného hliníku řady 7000 a oválnému tvaru křížových vzpěr, které vozíku přináší i excelentní tuhost rámu. Díky těmto vlastnostem se s vozíkem QS5 X budete pohybovat s menší dávkou energie a efektivněji než předtím.

Objednat předvedení

Základní cena: 61 850,00 Kč

Úhrada ZP: 43 825,60 Kč

Doplatek klienta: 18 024,40 Kč

Kód ZP: 5016425

Crash Tested

3D Vizualizér

Projevte svou individualitu díky širokému spektru možností

Náš online vizualizér QUICKIE QS5 X vám pomůže vytvořit QS5 X vašich snů - od rukojetí až po vidlice s kolečky!
Vyberte si z 24 zářivých barev rámu a 6 barev vidlic a obručí a vytvořte si dokonalý vzhled svého vozíku QS5 X! Ať už dáváte přednost decentnímu nebo divokému stylu, nabídka barev zajistí, že váš styl vynikne! 

Začněte zde

Projevte svou individualitu díky širokému spektru možností

Snadné skládání

FreeFold – více než 40% úspora energie při každém skládání

Snadno se skládá a zůstává složený – nová inovativní funkce FreeFold představuje důmyslnou a přesnou konstrukci geometrie skládání, díky níž je při skládání a rozkládání vyvíjena mimořádně malá síla. 
Při skládání se nemění sklon kol a složený vozík stojí pevně na zemi – to je skutečná výhoda, pokud vozík QS5 X často skládáte a převážíte.

FreeFold – více než 40% úspora energie při každém skládání
Snadné zvedání a přesuny díky nízké hmotnosti QS5 X

Nízká hmotnost

Snadné zvedání a přesuny díky nízké hmotnosti QS5 X

Vozík QS5 X nabízí bezkonkurenčně nejnižší hmotnost v kategorii uzavřených rámů – od 7,3 kg u rámu s pevnou přední částí a 7,5 kg u rámu s odklopnou přední částí! Díky nízké hmotnosti se nejen pohodlně zvedá a přepravuje, ale hlavně se bez námahy jednoduše ovládá a zvyšuje tak efektivitu pohybu klienta.
Na materiálu a konstrukci záleží – silný nemusí vždy znamenat těžký. Rám QS5 X je vyroben z vysoce kvalitního hliníku řady 7000, který je navržen pro mimořádně vysoký poměr pevnosti a nosnosti a používá se v mnoha aplikacích v leteckém průmyslu, kde pevnost, odolnost a hmotnost patří mezi zásadní faktory. 

Pevné nebo odklopné stupačky?

Verze rámu

Pevné nebo odklopné stupačky?

Vozík QS5 X je k dispozici ve dvou různých verzích rámu – s pevnou přední částí (FF) a s odklopnou přední částí (SA). 

Verze Fixed-Front je vybavena podnožkami, které jsou součástí rámu vozíku a poskytují tak vozíku dodatečnou stabilitu a oporu. Tato funkce může být výhodná zejména pro osoby s vyššími nároky na polohu dolních končetin.

Verze Swing-Away disponuje podnožkami, které lze odklopit do strany, což umožňuje bezpečný a pohodlný přesun na vozík. Odstraněním podnožky je možné vozík umístit blíže k objektu, na který chcete přesednout. Tato verze je kompaktnější pro přesuny.

Jasná odnímatelná LED světla

Chytré možnosti

Jasná odnímatelná LED světla

V mnoha situacích je dobré použít vlastní světlo – pokud potřebujete jít v noci na toaletu a nechcete osvětlovat celý byt, nebo pokud jste večer na cestě domů a potřebujete vidět na překážky, které by vás mohly vyvést z rovnováhy. LED světla QS5 X vám poslouží jako skvělé řešení! LED světla jsou diskrétně integrována do celkového designu vozíku QS5 X a pro účely nabíjení je možné je vyjmout. Díky tomu vám skvěle posvítí na cestu, kdykoli je budete potřebovat! 

Objednejte si předvedení produktu QUICKIE QS5 X

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5016425
Celková šířka:SW + 180/240/270 mm se sklonem 0, 2, 4° a 24" koly
Celková délka:1113 mm
Celková výška:1020 mm
Šířka sedu:340 - 520 mm (po 20 mm krocích)
Hloubka sedu:340 - 500 mm
Výška sedu v přední cásti:360 - 540 mm
Zadní výška sedu:350 - 520 mm
Výška zádové opěrky:250 - 500 mm
Úhel rámu:Odklopný rám: 70/80/90°, Pevný rám: 75/85°
Maximální bezpečný sklon:
Velikost zadního kola:22", 24", 25", 26"
Velikost předního kola:4", 5", 6", 7"
Technické parametry/Vlastnosti
Typ rámu:Folding
Verze rámu:Swing Away (odklopné stupačky) / Fixed Front (integrovaná stupačka)
Materiál:Hliník řady 7000
Maximální hmotnost uživatele:140 kg
Celková váha:Swing Away: od 10.1 kg, Fixed Front: od 9.9 kg
Váha v rozloženém stavu:Swing Away: od 7.5 kg (bez kol), Fixed Front: od 7.3 kg (bez kol)
Přeprava
Testováno pro přepravu v automobilu?Při použití schváleného zádržného systému splňuje tento produkt všechny požadavky na bezpečnou přepravu ve vozidle podle normy ISO 7176-19.

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.