{

Empulse F55 (8.5")Přídavný pohon k mechanickému vozíku

Energie pro váš mechanický vozík

Energie pro váš mechanický vozík

Nový přídavný pohon Empulse F55 posouvá hranice vašich možností dál, než kdykoliv předtím. Několikrát znásobuje dojezd vašeho mechanického vozíku, šetří vaše síly a před nadměrným namáháním chrání váš nosný aparát, klouby a svaly.

Verze s 8,5“ hnacím kolem nabízí skvělé jízdní vlastnosti v městském prostředí a interiéru.

Objednat předvedení

Základní cena: 93 000 Kč

Úhrada ZP: Nehrazeno ZP Kč

Doplatek klienta: 93 000 Kč

Kód ZP: Nehrazeno ZP

Empulse F55 přídavný pohon k vozíku - 8,5

Užijte si pohyb kdekoliv

Empulse F55 vám nabízí Ideální řešení pro rozšíření možností vašeho mechanického vozíku. Řešení, které je šetrné k životnímu prostředí, se kterým se snadno manipuluje a které vám pomůže prozkoumat světy, které bývaly mimo váš dosah.

  • Jen pár vteřin vás dělí od možnosti se vydat kamkoliv ve městě nebo v přírodě. Díky jednoduše použitelnému dokovacímu mechanismu je možné přídavný pohon Empulse F55 připevnit k většině typů mechanických invalidních vozíků. Během pár chvil je vše připraveno pro vaše dobrodružství.

  • Život ve městě je dynamický a pulzující. Neomezujte se a užijte si mobilitu a flexibilitu pohybu kdekoliv. Úzké výtahy, úzké ulice, úzké průjezdy v supermarketu? Díky super malému poloměru otáčení to není problém.

  • Nový Empulse F55 je jednoduše navržený tak, aby vám poskytnul co nejvyšší míru nezávislosti. Několikrát znásobuje dojezd vašeho mechanického vozíku, šetří vaše síly a chrání vás před nadměrným namáháním nosného aparátu, kloubů a svalů.

  • Ať už se vydáte na procházku parkem nebo na výlet vlakem – přídavný pohon Empulse F55 vás k cíli dopraví lehce a bezpečně. Díky výškově nastavitelným řídítkám si můžete nastavit přesně takovou pozici, jaká je pro vás nejkomfortnější.

Užijte si pohyb kdekoliv

Mobilita nebyla nikdy jednoduší

Empulse F55 je možné použít na většinu mechanických vozíků s pevným i skládacím rámem. Díky svým výhodám se stane vašim nepostradatelným společníkem v každodenním životě.

  • Verze pro mechanické vozíky s odklopnou přední část rámu disponuje delší verzí  dokovacího mechanismu, který je optimalizovaný tak, aby vám poskytnul optimální polohu sedu a ovládání.

  • Vyberte si verzi pohonu Empulse F55, která bude nejlépe vyhovovat vašemu životnímu stylu a potřebám. Verze s hnacím kolem o průměru 8,5“ je vhodná zejména pro pohyb ve městě. Verzi s 14“ hnacím kolem oceníte při jízdě v přírodě a členitějším terénu.

  • V základní ceně přídavný pohon Empulse F55 obsahuje Li-Ion baterii s kapacitou 8,1 Ah, dojezdem až 25 km a životnost prodlužujícím inteligentním řízením nabíjení.

  • Díky jednoduchému systému uchycení nový Empulse F55 snadno připevníte na většinu mechanických vozíků. Díky ultra- kompaktním rozměrům rozšíří možnosti vašeho mechanického vozíku, kdykoliv budete potřebovat.

  • Přehledný displej vám nabídne plnou kontrolu nad okamžitou a nastavenou rychlostí, ujetou vzdáleností, stavem baterie a spotřebou energie. Polohu řídítek je možné jednoduše měnit i během jízdy.

Mobilita nebyla nikdy jednoduší
Seznamte se s Mareen

Testimonial

Seznamte se s Mareen

Před 13 lety mi byla diagnostikována roztroušená skleróza (RS). RS je chronické zánětlivé autoimunitní onemocnění centrálního nervového systému. Projevy této nemoci jsou u každého jedince jiné, proto se jí také říká nemoc 1000 tváří. I když mě nohy „neposlouchají“ tak, jak bych si přála, stále se snažím žít aktivním způsobem života.

Dalším důležitým pomocníkem v mém životě se stal nový přídavný pohon Empulse F55. Díky tomuto zařízení se nyní možnosti mého pohybu a aktivity ještě znásobily. Nyní mohu využívat vlastnosti mechanického vozíku v kombinaci s výkonem elektrického pohonu. Je to skvělé - s Empulse F55 jsem mnohem uvolněnější! Stačí připojit disk a jet.

Objednejte si předvedení produktu Empulse F55 (8.5")

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:Nehrazeno ZP
Celková šířka:260 - 480 mm (Šířka rámu měřená od středu trubek rámu)
Přední kola:8.5''
Hnací kola:8.5''
Barvy:4: černá, červená, modrá, oranžová
Technické parametry/Vlastnosti
Maximální dojezd:25 km
Výběr rychlostí:6 km/h; 15 km/h; 20 km/h
Baterie:Lithium-ion, 36V, 8.1 Ah
Maximální výška překonání obrubníku:až 11% (6°)
Světla a směrová světla:V základní ceně přední LED světlo
Celková váha:Od13 kg (s baterií)
Maximální hmotnost uživatele:110 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.