{

JAY Xtreme ActiveSedací polštář na invalidní vozík

Antidekubitní ochrana pro aktivní uživatele

Antidekubitní ochrana pro aktivní uživatele

» Sedací polštář Jay Xtreme Active přináší díky své nízké váze a nízkému profilu skvělé řešení aktivním uživatelům. Nízký profil sedačky zaručuje uživateli optimální výšku sedu od země, nízká váha maximálně jednodušuje transport. Speciálně tvarovaná základna poskytuje skvělou redistribuci tlaku a zároveň jemnou podporu sedu a optimální stabilitu. Díky svému provedení se velmi jednoduše udržuje.

Objednat předvedení

Základní cena: 10 001,00 Kč

Úhrada ZP: 7 500,30 Kč

Doplatek klienta: 2 500,70 Kč

Kód ZP: 5002151

Extreme Active je ochranný sedací polštář

Objednejte si předvedení produktu JAY Xtreme Active

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5002151
Celková šířka:34 cm – 50 cm (in 2 cm increments)
Celková výška:5 cm
Hloubka:34 cm – 50 cm (in 2 cm increments)
Vlastnosti
Celková váha:1,7 kg (40 x 40 cm s hydrokoloidní vrstvou)
Maximální hmotnost uživatele:150 kg
Možnosti produktu
Typ krytu:Mikroklimatický, inkontinentní

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora