{

Empulse F55 (14")Přídavný pohon k mechanickému vozíku

Prozkoumejte svět, jako nikdy předtím

Prozkoumejte svět, jako nikdy předtím

Nový přídavný pohon Empulse F55 posouvá hranice vašich možností dál, než kdykoliv předtím. Několikrát znásobuje dojezd vašeho mechanického vozíku, šetří vaše síly a před nadměrným namáháním chrání váš nosný aparát, klouby a svaly.

Verze s 14“ hnacím kolem nabízí stabilnější jízdní vlastnosti, proto je vhodná zejména pro pohyb v přírodě.

Objednat předvedení

Základní cena: 95 900 Kč

Úhrada ZP: Nehrazeno ZP Kč

Doplatek klienta: 95 900 Kč

Kód ZP: Nehrazeno ZP

Empulse F55 přídavný pohon k vozíku - 14'' verze

FRIHET

Užijte si pohyb kdekoliv

Empulse F55 vám nabízí Ideální řešení pro rozšíření možností vašeho mechanického vozíku. Řešení, které je šetrné k životnímu prostředí, se kterým se snadno manipuluje a které vám pomůže prozkoumat světy, které bývaly mimo váš dosah.

  • Výkonná pohonná jednotka vám nabízí dostatek výkonu a trakce pro zvládnutí téměř jakéhokoliv terénu

  • Jen pár vteřin vás dělí od možnosti se vydat kamkoliv ve městě nebo v přírodě. Díky jednoduše použitelnému dokovacímu mechanismu je možné přídavný pohon Empulse F55 připevnit k většině typů mechanických invalidních vozíků. Během pár chvil je vše připraveno pro vaše dobrodružství.

  • Díky jednoduchému systému uchycení nový Empulse F55 snadno připevníte na většinu mechanických vozíků. Díky ultra- kompaktním rozměrům rozšíří možnosti vašeho mechanického vozíku, kdykoliv budete potřebovat.

  • Díky výklopnému pomocnému rámu je možné během několika vteřin zmenšit převozní velikost přídavného pohonu Empulse F55 na minimum: vyklopte rám, zasuňte trubku řízení a získáte praktický balíček, který lze snadno uložit kamkoliv. V případě potřeby lze pomocný rám dokonce zcela oddělit.

Užijte si pohyb kdekoliv

Mobilitet

Váš perfektní společník na cesty, ať již se vydáte kamkoliv

Empulse F55 je možné použít na většinu mechanických vozíků s pevným i skládacím rámem. Díky svým výhodám se stane vašim nepostradatelným společníkem v každodenním životě.

  • V základní ceně přídavný pohon Empulse F55 obsahuje Li-Ion baterii s kapacitou 8,1 Ah, dojezdem až 25 km a životnost prodlužujícím inteligentním řízením nabíjení.

  • Přídavný pohon Empulse F55 je dostupný ve dvou provedeních. S hnacím kolem o průměru 8,5“ vhodným pro pohyb ve městě a 14“ vhodným pro pohyb ve členitějším terénu.

    Jedna z nejdůležitějších vlastností přídavného pohonu je schopnost zdolávat kopcovitý terén. Proto Empulse F55 disponuje možností přenesení hmotnosti a optimalizace trakce.

  • Díky jednoduchému systému uchycení nový Empulse F55 snadno připevníte na většinu mechanických vozíků. Díky ultra- kompaktním rozměrům rozšíří možnosti vašeho mechanického vozíku, kdykoliv budete potřebovat.

  • Přehledný displej vám nabídne plnou kontrolu nad okamžitou a nastavenou rychlostí, ujetou vzdáleností, stavem baterie a spotřebou energie. Polohu řídítek je možné jednoduše měnit i během jízdy.

Váš perfektní společník na cesty, ať již se vydáte kamkoliv

Testimonial

Timo Amerouso

Svůj čas také rád trávím se svou partnerkou a svými koňmi. Rád také jezdím na kole se svým malým psem Miou. Neexistuje nic, čeho bych se musel vzdát. Díky mému novému přídavnému pohonu se vždy dostanu tam, kde chci být. Empulse F55 mi pomáhá v mém každodenním životě. Je to můj malý, šikovný, obratný, a hodně zábavný pomocník. Skutečná alternativa k automobilu.

Timo Amerouso

Objednejte si předvedení produktu Empulse F55 (14")

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:Nehrazeno ZP
Celková šířka:260 - 480 mm (Šířka rámu měřená od středu trubek rámu)
Přední kola:14''
Hnací kola:14''
Barvy:4: černá, červená, modrá, oranžová
Technické parametry/Vlastnosti
Maximální dojezd:25 km
Výběr rychlostí:6 km/h; 15 km/h; 20 km/h
Baterie:Lithium-ion, 36V, 8.1 Ah
Maximální výška překonání obrubníku:až 11% (6°)
Světla a směrová světla:V základní ceně přední LED světlo
Celková váha:Od13 kg (s baterií)
Maximální hmotnost uživatele:110 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.