EMPULSE F55 (14")Přídavný pohon k mechanickému vozíku

Prozkoumejte svět, jako nikdy předtím

Prozkoumejte svět, jako nikdy předtím

Nový přídavný pohon Empulse F55 posouvá hranice vašich možností dál, než kdykoliv předtím. Několikrát znásobuje dojezd vašeho mechanického vozíku, šetří vaše síly a před nadměrným namáháním chrání váš nosný aparát, klouby a svaly.

Verze s 14“ hnacím kolem nabízí stabilnější jízdní vlastnosti, proto je vhodná zejména pro pohyb v přírodě.

Objednat předvedení

Základní cena: 87 125 Kč

Úhrada ZP: 0 Kč

Doplatek klienta: 87 125 Kč

Kód ZP: Nehrazeno ZP

Empulse F55 přídavný pohon k vozíku - 14'' verze

Užijte si pohyb kdekoliv

Empulse F55 vám nabízí Ideální řešení pro rozšíření možností vašeho mechanického vozíku. Řešení, které je šetrné k životnímu prostředí, se kterým se snadno manipuluje a které vám pomůže prozkoumat světy, které bývaly mimo váš dosah.

Výkonná pohonná jednotka vám nabízí dostatek výkonu a trakce pro zvládnutí téměř jakéhokoliv terénu

Jen pár vteřin vás dělí od možnosti se vydat kamkoliv ve městě nebo v přírodě. Díky jednoduše použitelnému dokovacímu mechanismu je možné přídavný pohon Empulse F55 připevnit k většině typů mechanických invalidních vozíků. Během pár chvil je vše připraveno pro vaše dobrodružství.

Díky jednoduchému systému uchycení nový Empulse F55 snadno připevníte na většinu mechanických vozíků. Díky ultra- kompaktním rozměrům rozšíří možnosti vašeho mechanického vozíku, kdykoliv budete potřebovat.

Díky výklopnému pomocnému rámu je možné během několika vteřin zmenšit převozní velikost přídavného pohonu Empulse F55 na minimum: vyklopte rám, zasuňte trubku řízení a získáte praktický balíček, který lze snadno uložit kamkoliv. V případě potřeby lze pomocný rám dokonce zcela oddělit.

Užijte si pohyb kdekoliv

Váš perfektní společník na cesty, ať již se vydáte kamkoliv

Empulse F55 je možné použít na většinu mechanických vozíků s pevným i skládacím rámem. Díky svým výhodám se stane vašim nepostradatelným společníkem v každodenním životě.

  • V základní ceně přídavný pohon Empulse F55 obsahuje Li-Ion baterii s kapacitou 8,1 Ah, dojezdem až 25 km a životnost prodlužujícím inteligentním řízením nabíjení.

  • Přídavný pohon Empulse F55 je dostupný ve dvou provedeních. S hnacím kolem o průměru 8,5“ vhodným pro pohyb ve městě a 14“ vhodným pro pohyb ve členitějším terénu.

    Jedna z nejdůležitějších vlastností přídavného pohonu je schopnost zdolávat kopcovitý terén. Proto Empulse F55 disponuje možností přenesení hmotnosti a optimalizace trakce.

  • Díky jednoduchému systému uchycení nový Empulse F55 snadno připevníte na většinu mechanických vozíků. Díky ultra- kompaktním rozměrům rozšíří možnosti vašeho mechanického vozíku, kdykoliv budete potřebovat.

  • Přehledný displej vám nabídne plnou kontrolu nad okamžitou a nastavenou rychlostí, ujetou vzdáleností, stavem baterie a spotřebou energie. Polohu řídítek je možné jednoduše měnit i během jízdy.

Váš perfektní společník na cesty, ať již se vydáte kamkoliv

Timo Amerouso

Když jsem byl malý, tak jsem toužil jen po jedné věci: naučit se jezdit na koni. Svého prvního koně jsem dostal, když mi bylo dvanáct let a to byl začátek mé slibné kariéry parkurového jezdce.

Vše bohužel změnila vážná dopravní nehoda v roce 1995, kdy jsem utrpěl úraz páteře. Od té doby se pohybuji na invalidním vozíku. I když jsem nemohl jezdit na koni závodně, tak moje vášeň pro jezdectví a koně zůstala. Moji koně jsou pro mne velice důležití, jsou zdrojem mé síly a mé inspirace. A tak jsem po mé nehodě začal hledat nové způsoby, jak pokračovat v mém způsobu života.

Nebylo to vždy snadné, cesta za mým snem byla plná bolesti a nezdarů. Nakonec jsem to, ale dokázal a dnes pracuji jako trenér, jsem autor několika knih a přednáším po celém Německu, Rakousku a Švýcarsku. Trénuji koně různých věkových a tréninkových úrovní a také pořádám semináře a koučování týkající se rozvoje osobnosti, motivace a inspirace. Jak ve své práci, jako trenér koní, tak ve svých přednáškách předávám své zkušenosti s velkým potěšením. Úspěch je přesvědčivým důsledkem vytrvalosti a vím, že to dokáže každý. Mým cílem je vytvořit nové porozumění pro chování koní a zároveň ukázat lidem, jaký má každý z nás potenciál.

Ale není to jen práce, co mě udržuje stále v pohybu.  Svůj čas také rád trávím se svou partnerkou a svými koňmi. Rád také jezdím na kole se svým malým psem Miou. Neexistuje nic, čeho bych se musel vzdát. Díky mému novému přídavnému pohonu se vždy dostanu tam, kde chci být. Empulse F55 mi pomáhá v mém každodenním životě. Je to můj malý, šikovný, obratný, a hodně zábavný pomocník. Skutečná alternativa k automobilu.

Instagram: @timoameruso

Objednejte si předvedení vozíku EMPULSE F55 (14")

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:Nehrazeno ZP
Celková šířka:260 - 480 mm (Šířka rámu měřená od středu trubek rámu)
Velikost předního kola:14''
Barvy:4: černá, červená, modrá, oranžová
Technické parametry/Vlastnosti
Maximální dojezd:25 km
Výběr rychlostí:6 km/h až 15 km/h
Baterie:Lithium-ion, 36V, 8.1 Ah
Maximální výška překonání obrubníku:až 11% (6°)
Světla a směrová světla:V základní ceně přední LED světlo
Celková váha:Od13 kg (s baterií)
Maximální hmotnost uživatele:110 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace