{

Empulse WheelDriveNásobič síly

Přídavný pohon WheelDrive vám přináší inovaci v pohybu na mechanickém vozíku.

Užijte si nové úrovně nezávislosti – díky kombinaci násobiče síly a kontinuálního pohonu.

Inovativní přídavný pohon k mechanickému vozíku WheelDrive je navržen tak, aby vám maximálně usnadnil pohyb na vozíku v každé situaci.

WheelDrive je jediný produkt na trhu, který nabízí tento typ pohonu. Ovládání pomocí dvou obručí umožňuje využití zbytkového svalového potenciálu horních končetin. Zároveň je toto ovládání možné použít v plně automatickém režimu. Tato koncepce poskytuje skvělé terapeutické řešení pro klienty, kteří chtějí rozvíjet svůj potenciál bez obav z případné ztráty mobility.

Nyní se zárukou tři roky!

Objednat předvedení

Základní cena: 138 408,00 Kč

Úhrada ZP: 124 567,20 Kč

Doplatek klienta: 13 840,80 Kč

Kód ZP: 5000769

WheelDrive přídavný pohon k mechanickému vozíku
Násobič síly a kontinuální pohon

Násobič síly a kontinuální pohon

WheelDrive přichází s unikátní koncepcí duálního ovládání. Vnější hnací obruč ovládá násobič síly, který vám usnadní pohyb na vozíku. Dochází vám síly nebo si chcete dát pauzu? Pro tyto případy je zde k dispozici ještě druhá vnitřní obruč, poskytující stejný komfort ovládání jako „joystick“ na elektrickém vozíku. Vybrat si můžete ze tří jízdních profilů; jednoduše si vyberte jeden z nich a je jen na vás, kolik pomoci potřebujete a jakou rychlostí se chcete pohybovat. Mezi oběma obručemi navíc můžete jednoduše přepínat a získat tak podporu přesně podle vašich potřeb!

NOVINKA: Klíčové vlastnosti nové generace

NOVINKA: Klíčové vlastnosti nové generace

Vylepšené funkce podporující uživatele

  • Jízda z kopce s kontrolovanou rychlostí bez doprovodu
  • Individuální nastavení parametrů
  • Plynulejší chování při jízdě
  • Vylepšená servisovatelnost a renovace:

Snadná výměna hnací a pomocné obruče, stejně jako snadná výměna baterií v senzorové skříňce a kalibrace.

  • Nová sada baterií a řídicí jednotka motoru
  • Nové uživatelské rozhraní a software
  • Vylepšená odolnost a robustnost

Vylepšené hnací a pomocné obruče

  • Nová jednotka snímače
  • Nová řídicí jednotka motoru (16bitový DSP) s novým softwarem
NOVINKA: Zpětná brzda

NOVINKA: Zpětná brzda

Zpětná brzda umožňuje snadnější a bezpečnější výjezd do kopce. Systém WheelDrive zabrání couvání při jízdě do svahu, pokud nedochází k pohybu asistenčního ráfku směrem dopředu.

Pro koho je tento pohon určený

Pro koho je tento pohon určený

Přídavný pohon WheelDrive je primárně určený klientům se sníženou svalovou schopností ovládat mechanický vozík, například kvadruplegikům a klientům se svalovou dystrofií. Těmto klientům přináší možnost aktivního pohybu a rozvíjení jejich svalového potenciálu bez ztráty mobility.

WheelDrive rozvijí možnosti používat mechanický vozík i u klientů, u kterých by jeho použití nebylo možné.

Intuitivní a bezpečné ovládání

Intuitivní a bezpečné ovládání

Používání vozíku s WheelDrive technologií je velmi snadné a přepínání mezi obručemi se brzy stane přirozenou součástí vašich jízdních návyků. Ovládací tlačítka jsou umístěna přímo na kolech a jsou tak velmi lehce dostupná; pomocí těchto tlačítek můžete nejen jednoduše přepínat mezi násobičem a pohonem, popřípadě pohon zapnout či zcela vypnout, ale i snadno nastavit jízdní profil.  Z jízdních profilů si můžete vybrat rychlost až 10 km/h (násobič síly) nebo 6 km/h (kontinuální pohon). Dalším důležitým benefitem pohonu WheelDrive je bezpečnost. Aby se nemohlo stát, že klient při jízdě ze svahu nad ovládáním vozíku ztratí kontrolu, hlídá systém řízení maximální rychlost jízdy a v případě nutnosti pohyb vpřed automaticky přibrzďuje. Maximální bezpečí a ochrana uživatele jsou pro nás vždy na prvním místě!

Více aktivity a méně bolesti

Více aktivity a méně bolesti

Přídavný pohon WheelDrive násobí energii přenášenou z horních končetin do obručí hnacích kol a tím odlehčuje celý nosný aparát trupu při současné stimulaci svalového korzetu. Tímto způsobem snižuje nepříjemnou bolest kloubů, zejména ramen a loktů.

Jednoduchá montáž téměř na všechny typy vozíků

Jednoduchá montáž téměř na všechny typy vozíků

Pohon WheelDrive je možné jednoduše namontovat prakticky na jakýkoliv odlehčený či standardní invalidní vozík bez nutnosti dalších zásahů nebo změn. Vy tak můžete i nadále používat svůj vlastní mechanický vozík, který je nastavený tak, aby vyhovoval vašim specifickým potřebám. Kola samozřejmě můžete kdykoliv sejmout a vše vrátit zpět do původního stavu, aniž byste museli použít jakékoliv speciální nářadí.

Objednejte si předvedení produktu Empulse WheelDrive

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5000769
Celková šířka:43mm (set)
Přední kola:24"
Hnací kola:24ʺ
Technické parametry/Vlastnosti
Maximální dojezd:Up to 20 km (assist) / 12 km (drive)
Výběr rychlostí:10 kph (assist) / 6 kph (drive)
Celková váha:11.5 kg (jedno kolo)
Maximální hmotnost uživatele:130 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.