{

QUICKIE Krypton FInvalidní vozík se skládacím rámem

Karbonový ultralehký vozík se skládacím rámem.

QUICKIE Krypton F - nepřekonatelný ultralehký vozík se skládacím rámem.

Již od začátku vývoje nové produktové řady aktivních vozíků nám bylo jasné, že další vývoj vyžaduje něco zvláštního. Naším cílem bylo vyrobit ten nejlepší vozík Quickie v historii. Chtěli jsme vytvořit novou vlajkovou loď, která ztělesňuje samotnou podstatu našeho inovativního snažení. Vytvořili jsme nový Krypton F (dostupný i ve verzi s pevným rámem).

Krypton je vyroben za pomoci nejmodernějších dostupných technologií zpracování uhlíku, které zajišťují ohromující poměr mezi pevností a hmotností.
Výsledkem je ultralehký invalidní vozík, který vám v kombinaci s extrémní pevností rámu zaručuje skvělou zpětnou vazbu na každý váš pohyb. 
Posaďte se do něj a sami ucítíte ten rozdíl!

 

Objednat předvedení

Základní cena: 137 587,00 Kč

Úhrada ZP: 43 825,60 Kč

Doplatek klienta: 93 761,40 Kč

Kód ZP: 5005764

QUICKIE Krypton F ultralehký skládací vozík
Nejlehčí skládací vozík na světě

Nejlehčí skládací vozík na světě

Quickie Krypton F je záměrně koncipován tak, aby z jakéhokoliv úhlu pohledu reprezentoval čirou krásu. Srdcem tohoto modelu je elegantně tvarovaný kříž diskrétně umístěný pod sedačkou. Celek působí minimalistickým a otevřeným dojmem.

Disponuje možností plynulého nastavení těžiště, jemného ladění výšky v přední a zadní části sedačky a nastavením úhlu zádové opěrky. Toto vše zajišťuje, že je model Krypton předurčen k naprosto výjimečným zážitkům z pohybu.

Průlomový karbonový rám

Průlomový karbonový rám

Krypton je vyroben za pomoci nejmodernějších dostupných technologií zpracování uhlíku, které zajišťují ohromující poměr mezi pevností a hmotností. Díky tomu se jedná o nejlehčí skládací invalidní vozík na světě, s váhou již od 8,3 kg *
Výsledkem je ultralehký invalidní vozík, který vám v kombinaci s extrémní pevností rámu zaručuje skvělou zpětnou vazbu na každý váš pohyb. 
Posaďte se do něj a sami ucítíte ten rozdíl!

* Hmotnost v konfiguraci: ŠS 36 cm, HS 40 cm, tenké karbonové blatníky, ultralehké čalounění, lehké kompaktní brzdy, karbonová opěrka bez područek.

Revoluční technické řešení

Revoluční technické řešení

Pro zpracování uhlíkových vláken existuje celá řada technologií. Jsme pyšní na to, že jsme prvním výrobcem invalidních vozíků, který pro výrobu svých produktů používá patentovanou technologii bezešvého zaplétání karbonu.  
Tento plně automatizovaný proces umožňuje vytvářet perfektní rám – silný na místech, kde je to nutné, lehký tam, kde je to zapotřebí. Rám je vyrobený za pomoci přesného a spolehlivého automatizovaného procesu.

Nadčasový design

Nadčasový design

Prokázat spolehlivost vozíku Kryptonu není těžké. Při jeho vývoji jsme byli nekompromisní. Každá jeho část byla schválena až tehdy, kdy si naši zkušební inženýři byli stoprocentně jisti její kvalitou.

Krypton byl testován v extrémních podmínkách (při -20 ° až +70 °C). 
Testy dlouhou životnost tohoto invalidního vozíku potvrdily. Krypton je navržen tak, aby odolal času!

Všestrannost & styl

Všestrannost & styl

Výběrem vozíku vše teprve začíná.  Propracované příslušenství vám pomůže vytvořit řešení přesně podle vašeho stylu, individuálních nároků a potřeb. Ve vozíku Krypton získáte společníka, se kterým si užijete jakýkoliv pohyb. 

MOŽNOSTI KARBONOVÉHO POVRCHU:

  • Čirý lesklý povrch – luxusní povrchová úprava s vysokým leskem
  • Čirý matný povrch – nenápadný a přitom vznešený 
  • Čistě černá – černý povrch, lesklý nebo matný.
  • Přírodní karbon – bez povrchové úpravy – úspora váhy až 100g

Objednejte si předvedení produktu QUICKIE Krypton F

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5005764
Celková šířka:720 mm / Délka: 1075 mm / Výška: 950 mm
Šířka sedu:320 - 460 mm (po 20 mm krocích)
Hloubka sedu:340 - 480 mm (po 20 mm krocích)
Výška sedu v přední cásti:430 - 550 mm
Zadní výška sedu:370 - 500 mm
Výška zádové opěrky:250 - 475 mm
Úhel zádové opěrky:75° - 103°
Sklon:0°/2°/4°
Barvy:Přírodní; bezbarvý lak lesk & mat, černý lesk & mat
Technické parametry/Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele:110 kg
Celková váha:Od 8,3 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.