Attitude Manual Hand Bike

Pocit svobody jako nikdy předtím s novým přídavným pohonem Attitude.

Sportovní verze pohonu Attitude je ideální pro sportovce, kteří se chtějí pohybovat vlastní silou a chtějí si užít rekreační cyklistiky se svou rodinou a přáteli.

» Kotoučová brzda, 30 rychlostí a 20“ přední kolo vám nabízí výborné jízdní vlastnosti na zpevněném povrchu a v lehčím terénu.

Lehký a snadno ovladatelný Attitude manual je perfektním doplňkem k vašemu aktivnímu vozíku.

VÍCE INFO >

Základní cena: 96 000 Kč
Úhrada ZP: 0 Kč
Doplatek klienta: 96 000 Kč
Kód ZP: Nehrazeno
Attitude Manual přídavný pohon k vozíku

OBRÁZKY A VIDEA

Attitude přídavný pohon (Lifestyle)
Quickie Attitude - přídavný pohon k mechanickému vozíku
Attitude přídavný pohon (Připojený k vozíku)

Zajistit QUICKIE Attitude Manual předvedení

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Je vám méně než 18 let? Neposkytujte nám prosím žádné osobní údaje. Zde se můžete seznámit s našimi pokyny a postupy, kterými se řídíme při zpracování osobních dat a naše zásady ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Jaká jsou vaše práva?

Na vyžádání vám sdělíme, jaké informace o vás evidujeme a v případě nepřesností můžete požádat o jejich opravu. Můžete požádat o kopii vašich informací a popřípadě požádat o jejich používání. Chcete-li podat žádost, kontaktujte nás prosím na adrese data.privacy@sunrisemedical.eu.