{

Empulse AttitudePřídavný pohon k mechanickému vozíku

Pocit svobody jako nikdy předtím s novým přídavným pohonem Attitude.

Pocit svobody jako nikdy předtím s novým přídavným pohonem Attitude.

Sportovní verze pohonu Attitude je ideální pro sportovce, kteří se chtějí pohybovat vlastní silou a chtějí si užít rekreační cyklistiky se svou rodinou a přáteli.

» Kotoučová brzda, 30 rychlostí a 20“ přední kolo vám nabízí výborné jízdní vlastnosti na zpevněném povrchu a v lehčím terénu.

Lehký a snadno ovladatelný Attitude manual je perfektním doplňkem k vašemu aktivnímu vozíku.

Objednat předvedení

Základní cena: 105 600 Kč

Úhrada ZP: 0 Kč

Doplatek klienta: 105 600 Kč

Kód ZP: Nehrazeno

Attitude Manual přídavný pohon k vozíku
Připraven k jízdě během několika vteřin

Připraven k jízdě během několika vteřin

Díky chytrému dokovacímu mechanismu je uchycení přídavného pohonu Attitude k vašemu vozíku otázkou vteřin. Ideální pro případ, že spěcháte a nechcete ztrácet čas.

Podívejte se na video a přesvědčte se, jak je to jednoduché.

Skvělé jízdní vlastnosti

Skvělé jízdní vlastnosti

Kotoučová brzda, 30 rychlostí a 20“ přední kolo vám nabízí výborné jízdní vlastnosti na zpevněném povrchu a v lehčím terénu. Lehký a snadno ovladatelný Attitude manual je perfektním doplňkem k vašemu aktivnímu vozíku.

Čistý styl v každém detailu

Čistý styl v každém detailu

Čistý odlehčený design přídavného pohonu Attitude dokonale splyne se stylem vašeho Empulse vozíku. Moderní design ve spojení s nabídkou 31 barevných kombinací se přizpůsobí individuálním požadavkům každého uživatele.

Objednejte si předvedení produktu Empulse Attitude

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:Nehrazeno
Celková šířka:26 – 46 cm
Délka kliky:170 mm
Šířka klikového hřídele:470 mm
Velikost předního kola:20“
Technické parametry/Vlastnosti
Maximální dojezd:N/A
Řadicí páky:Trigger / Grip shift
Řazení rychlosti:8 & 30
Výběr rychlostí:N/A
Brzda:Disková (160 mm)
Maximální hmotnost uživatele:100 kg
Celková váha:14.5 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.