Xenon² FF Invalidní vozík se skládacím rámem

Nejlehčí skládací vozík na světě.

Jak snížit váhu aktivního mechanického vozíku na pouhých 8,8 kg? Lze to provést jednoduše tak, že se rám vyrobí z nejlehčího možného materiálu, a to z velice kvalitního leteckého duralu.


» Díky kombinaci technologických procesů „ShapeLoc Technology“, hydroformování rámu a díky použití oválných trubek k výrobě rámu jsme byli schopni ještě více zlepšit tuhost rámu, snížit flexi v kříži a tím pádem zlepšit celkové jízdní vlastnosti vozíku.

» Nový Xenon2 je lehčí, takže se s ním lépe manipuluje při nakládání do automobilu a svému uživateli nabízí mnohem lepší jízdní vlastnosti než kdykoliv předtím!

VÍCE INFO >

Základní cena: 59 889 Kč
Úhrada ZP: 21 000 Kč
Doplatek klienta: 38 889 Kč
Kód ZP: 07/0200205
QUICKIE Xenon 2 vozík se skládacím rámem
general.CrashTestApproved#

Crash Test Schváleno
Při použití schváleného zádržného systému splňuje tento produkt všechny požadavky na bezpečnou přepravu ve vozidle podle normy ISO 7176-19.

OBRÁZKY A VIDEA

Quickie Xenon² lehké vozíky

Zajistit QUICKIE Xenon² FF předvedení

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Jaká jsou vaše práva?

Na vyžádání vám sdělíme, jaké informace o vás evidujeme a v případě nepřesností můžete požádat o jejich opravu. Můžete požádat o kopii vašich informací a popřípadě požádat o jejich používání. Chcete-li podat žádost, kontaktujte nás prosím na adrese data.privacy@sunrisemedical.eu.