EMPULSE R20Push Assist

Unikátní skládací přídavný pohon.

Energie pro vaši mobilitu

Pohyb na mechanickém vozíku nebyl nikdy jednodušší. Přídavný pohon E-MPULSE R20 byl vyvinutý speciálně pro pohyb na mechanickém vozíku s doprovodem další osoby. Díky tomuto přídavnému pohonu si můžete užít dlouhé procházky, ať je vaše trasa jakákoliv. R20 vám pomůže v každé situaci.

Navíc se toto zařízení, díky unikátní funkci skládání i s mechanickým vozíkem a nízké hmotnosti pouze 4,5 kg, lehce převáží.

LÉTO JE V PLNÉM PROUDU - všechny přídavné pohony pro vás držíme skladem připravené k okamžitému dodání.

Objednat předvedení

Základní cena: 35 000 Kč

Úhrada ZP: Nehrazeno ZP Kč

Doplatek klienta: 35 000 Kč

Kód ZP:

Jízda s doprovodem další osoby nebyla nikdy jednodušší

S novým přídavným pohonem Empulse R20 je jízda s doprovodem další osoby jednodušší než kdy jindy.

Ať už do kopce, z kopce nebo na dlouhé cesty, R20 pomáhá v každé situaci. Lehký přídavný pohon R20 nabízí jedinečnou funkci přepravy ve sklopeném stavu. S hmotností pouhých 5 kg zajišťuje doprovodné osobě skvělou podporu.

Přídavný pohon Empulse R20 byl navržen tak, aby doprovodné osobě umožňoval snadné ovládání a rychlou montáž a demontáž. Díky unikátní konstrukci může na vozíku zůstat i v průběhu skládání a transportu.

Stylové pouzdro usnadňuje transport přídavného pohonu R20.

Navzdory nízké hmotnosti a kompaktnímu vzhledu nabízí přídavný pohon R20 dostatek výkonu k překonání vzdálenosti až 15km, schopnost vyšplhat 5 cm obrubníky a zdolat 10° svahy.

Jízda s doprovodem další osoby nebyla nikdy jednodušší

Vysoká spolehlivost

Výkonný motor s lithium-iontovou baterií poskytuje přídavnému pohonu R20 vysokou míru spolehlivosti. Přídavný pohon R20 nabízí prodlouženou záruku na motor (3 roky) a lithium-iontovou baterii (2 roky).

 • R20 je jediný tlačný pohon na trhu, který nabízí možnost přepravy spolu s vozíkem ve složeném stavu.

  Na obrázku s vozíkem Breezy RubiX².

 • Dokovací systém „click fix“ umožňuje snadné uchycení bez použití jakýchkoliv nástrojů. Na vozíku zůstávají pouze malé kolíky, které jsou díky své velikosti téměř neviditelné a lehké.

  • Jednoduché nastavení rychlosti 2 / 3,7 / 5 km/h.
  • Snadné ovládání jedním tlačítkem pro jednoduchou manipulaci
  • Rychlé uvolnění řídicí jednotky pro snadnou přepravu bez odpojení kabelu.
  • Nastavitelná poloha pro optimální ovládání, viditelnost a pohodlí.
 • R20 je kompatibilní s většinou mechanických vozíků. Podmínkou je uzavřený trubkový rám s průměrem trubek mezi 22 a 28 mm.

Vysoká spolehlivost

Lehký & spolehlivý

"Nikdy bych neuvěřil, že takto lehké zařízení udělá tolik práce."

Budete překvapeni, jak zařízení s hmotností nižší než 5 kg, dokáže překonat i 10° stoupání.

Objednat předvedení

Objednejte si předvedení produktu EMPULSE R20

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Šířka sedu:320 - 600 mm
Technické parametry/Vlastnosti
Maximální dojezd:15 km
Výběr rychlostí:5 km/h (nastavitelné v krocích: 2/3.7/5 km/h)
Baterie:5.8 Ah / 36 V (209 Wh) - Lithium Ion
Maximální bezpečný sklon:10° / 18%
Maximální výška překonání obrubníku:50 mm
Elektronika:Nabíječka 100-240 V AC: 36 V & 1.35 A
Minimální hmotnost vozíku:3 kg (Motor a uchycení)
Maximální hmotnost uživatele:190 kg (podle použitého vozíku)

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.