BREEZY EmineoInvalidní vozík s polohováním v prostoru

Komfortní, plně polohovací a zároveň plně nastavitelný – to jsou hlavní benefity tohoto vozíku.

Pokud hledáte plně polohovací multifunkční vozík s plnou výbavou, který se přizpůsobí vašim potřebám, tak je Emineo tou pravou volbou. Vozík Emineo vám díky hliníkové konstrukci nabízí ve své kategorii nejnižší hmotnost, dobré jízdní vlastnosti a snadné ovládání.

KONTAKTUJTE NÁS

Základní cena: 48 631,00 Kč

Úhrada ZP: 48 631,00 Kč

Doplatek klienta: 0,00 Kč

Kód ZP: 5002323

Crash Tested BREEZY Emineo komfortní invalidní vozík
Nejlehčí multifunkční vozík na trhu

Nejlehčí multifunkční vozík na trhu

Vozík Emineo vám díky hliníkové konstrukci nabízí ve své kategorii nejnižší hmotnost, dobré jízdní vlastnosti a snadné ovládání.

Unikátní multifunkční vozík

Unikátní multifunkční vozík

Sedací systém vozíku Emineo je velice jednoduše nastavitelný. Díky patentovanému mechanismu můžete jednoduše nastavit komfortní pozici sedu v prostoru, úhel zádové opěrky a úhel stupaček.

Jednoduchý transport

Jednoduchý transport

Díky nízké transportní hmotnosti jen 17 kg a kompaktním rozměrům můžete tento vozík jednoduše přepravovat v automobilu. Transportní rozměry je možné ještě snížit díky jednoduše sklápěcí opěrce, odnímatelným bočnicím, stupačkám a hnacím kolům.

Vyberte si provedení

Vyberte si provedení

Multifunkční vozík Emineo se nabízí ve třech provedeních. Kromě „standardní“ velikosti pro dospělé si můžete vybrat verzi se zkráceným rámem pro osoby menšího vzrůstu.
Speciálně pro děti je k dispozici verze s krátkým rámem a šířkou sedačky 33 a 36 cm pod kódem 5002324.

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5002323
Celková šířka:Šířka sedu +20 cm
Celková délka:100 cm
Celková výška:115 cm
Šířka sedu:39 / 42/ 45 / 48 / 51 cm
Hloubka sedu:39 - 45 cm
Výška sedu:36 - 50 cm
Náklon sedu:16°
Výška zádové opěrky:50 - 60 cm
Náklon zádové opěrky:90 - 110°
Technické parametry/Vlastnosti
Materiál:Hliník a ocel
Maximální hmotnost uživatele:140 kg
Přeprava
Testováno pro přepravu v automobilu?Při použití schváleného zádržného systému splňuje tento produkt všechny požadavky na bezpečnou přepravu ve vozidle podle normy ISO 7176-19.

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace