BREEZY EmineoInvalidní vozík s polohováním v prostoru

Komfortní, plně polohovací a zároveň plně nastavitelný – to jsou hlavní benefity tohoto vozíku.

Pokud hledáte plně polohovací multifunkční vozík s plnou výbavou, který se přizpůsobí vašim potřebám, tak je Emineo tou pravou volbou. Vozík Emineo vám díky hliníkové konstrukci nabízí ve své kategorii nejnižší hmotnost, dobré jízdní vlastnosti a snadné ovládání.

Objednat předvedení

Základní cena: 47 331,00 Kč

Úhrada ZP: 47 331,00 Kč

Doplatek klienta: 0,00 Kč

Kód ZP: 5002323

Crash Tested BREEZY Emineo komfortní invalidní vozík
Nejlehčí multifunkční vozík na trhu

Nejlehčí multifunkční vozík na trhu

Vozík Emineo vám díky hliníkové konstrukci nabízí ve své kategorii nejnižší hmotnost, dobré jízdní vlastnosti a snadné ovládání.

Unikátní multifunkční vozík

Unikátní multifunkční vozík

Sedací systém vozíku Emineo je velice jednoduše nastavitelný. Díky patentovanému mechanismu můžete jednoduše nastavit komfortní pozici sedu v prostoru, úhel zádové opěrky a úhel stupaček.

Jednoduchý transport

Jednoduchý transport

Díky nízké transportní hmotnosti jen 17 kg a kompaktním rozměrům můžete tento vozík jednoduše přepravovat v automobilu. Transportní rozměry je možné ještě snížit díky jednoduše sklápěcí opěrce, odnímatelným bočnicím, stupačkám a hnacím kolům.

Vyberte si provedení

Vyberte si provedení

Multifunkční vozík Emineo se nabízí ve třech provedeních. Kromě „standardní“ velikosti pro dospělé si můžete vybrat verzi se zkráceným rámem pro osoby menšího vzrůstu.
Speciálně pro děti je k dispozici verze s krátkým rámem a šířkou sedačky 33 a 36 cm pod kódem 5002324.

Objednejte si předvedení produktu BREEZY Emineo

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5002323
Celková šířka:Šířka sedu +20 cm
Celková délka:100 cm
Celková výška:115 cm
Šířka sedu:39 / 42/ 45 / 48 / 51 cm
Hloubka sedu:39 - 45 cm
Výška sedu:36 - 50 cm
Náklon sedu:16°
Výška zádové opěrky:50 - 60 cm
Náklon zádové opěrky:90 - 110°
Technické parametry/Vlastnosti
Materiál:Hliník a ocel
Maximální hmotnost uživatele:140 kg
Přeprava
Testováno pro přepravu v automobilu?Při použití schváleného zádržného systému splňuje tento produkt všechny požadavky na bezpečnou přepravu ve vozidle podle normy ISO 7176-19.

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace