QUICKIE HeliX²Invalidní vozík se skládacím rámem

Semiktivní lehce nastavitelný a konfigurovatelný...

» Vypínatelná zádová opěrka pro jednoduché nastavení optimálního a ergonomického sedu a výšky zádové opěrky v rozsahu od 35 cm do 50 cm (standardní vybavení).
» Úhlově nastavitelná zádová opěrka pro nastavení optimálního úhlu mezi sedačkou a zádovou opěrkou aktivního i poloaktivního uživatele.
Stupačky (70°nebo 80°) - Dovnitř i ven odklopné, odnímatelné pro zkrácení délky vozíku při transportu a pro snadný přístup do úzkých prostor, např. výtahů.

Objednat předvedení

Základní cena: 23 962,00 Kč

Úhrada ZP: 19 999,65 Kč

Doplatek klienta: 3 962,35 Kč

Kód ZP: 5002211

Crash Tested QUICKIE HeliX² semiaktivní vozík

Objednejte si předvedení produktu QUICKIE HeliX²

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5002211
Celková šířka:SW + 20 cm
Šířka sedu:38 - 52cm
Hloubka sedu:41 - 51cm
Výška sedu v přední cásti:35,5 - 53cm
Zadní výška sedu:35,5 - 53cm
Úhel sedu:0° - 6°
Výška zádové opěrky:35 - 50 cm
Úhel zádové opěrky:-5° - +20° (volitelně)
Zúžení rámu:-
Sklon:0° / 3°
Barvy:3 barvy
Technické parametry/Vlastnosti
Typ rámu:70° / 80°
Maximální hmotnost uživatele:125 kg
Celková váha:od 15,1 kg
Přeprava
Testováno pro přepravu v automobilu?Při použití schváleného zádržného systému splňuje tento produkt všechny požadavky na bezpečnou přepravu ve vozidle podle normy ISO 7176-19.

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace