{

QUICKIE Q50 R CarbonSkládací elektrický invalidní vozík

Cestujte nalehko s naším nejlehčím elektrickým karbonovým skládacím invalidním vozíkem. Váží pouhých 14,5 kg.

PŘEDVEDENÍ ZDARMA

Cestujte nalehko s nejlehčím skládacím karbonovým elektrickým vozíkem QUICKIE. Seznamte se s ním!

Cestování na dlouhé vzdálenosti. Rodinné dovolené. Každodenní dojíždění do práce. Ať už je váš cíl jakýkoli, Q50 R Carbon se stane vaším dokonalým partnerem na cestách. S hmotností pouhých 14,5 kg (bez baterií) a konstrukcí z prvotřídních uhlíkových vláken ulevíte své mysli (i rukám), protože víte, že tento vozík zvednete bez námahy. A jako každý skvělý partner vám poskytne prostor, když ho potřebujete. Složíte ho během několika sekund a pohodlně ho uložíte i do těch nejtěsnějších míst - a to vše bez nutnosti vyjmout baterii. Jste připraveni vyrazit ven? Q50 R Carbon nabízí robustní a spolehlivý výkon QUICKIE, který vás dopraví z bodu A-B (nebo dokonce z bodu A-Z díky prodlouženému dojezdu 24 km). Ať už se ale vydáte kamkoli, vezměte si s sebou na cestu i trochu stylu díky 5 poutavým barvám s akcenty.

Objednat předvedení

Základní cena: 99 000 Kč

Úhrada ZP: Bez úhrady ZP Kč

Doplatek klienta: 99 000 Kč

Kód ZP:

QUICKIE Q50 R Carbon Folding Power Wheelchair

Design

Směšně lehká karbonová konstrukce o hmotnosti pouhých 14,5 kg

Uhlíková vlákna jsou lehká a neuvěřitelně pevná. Ve skutečnosti jsou z nich vyrobeny některé z nejlehčích věcí na světě, včetně vozíku Q50 R Carbon - jednoho z nejlehčích karbonových skládacích elektrických vozíků na světě. Svým designem vás naprosto uchvátí. A jeho hmotnost pouhých 14,5 kg je více než šokující. Karbonový rám přirozeným způsobem absorbuje nárazy při pohybu po nerovném povrchu a tím poskytuje jedinečné tlumicí vlastnosti, které vám zajistí hladkou a pohodlnou jízdu.

Směšně lehká karbonová konstrukce o hmotnosti pouhých 14,5 kg

Přeprava

Pohybujte se v prostorách (a na místa), kam se jiné elektrické vozíky nedostanou

Dovolená bez neskladného elektrického vozíku? Q50 R Carbon je ve složeném stavu tak směšně kompaktní (370 mm délka x 570 mm šířka x 767 mm výška), že se vejde téměř kamkoli! Můžete s ním jet vlakem, nastoupit do autobusu nebo ho uložit do kufru i toho nejmenšího automobilu - nabízí ideální řešení pro poznávání blízkých i vzdálených míst. Je neuvěřitelně lehký a jeho zvedání a transport je hračka. Vozík Q50 R Carbon je schválen IATA* i pro přepravu letadlem.

* Před cestou se prosím poraďte se svou leteckou společností.

Pohybujte se v prostorách (a na místa), kam se jiné elektrické vozíky nedostanou

CESTOVÁNÍ LETADLEM

Schváleno pro cestování letadlem*

Plánujete cestovat do zahraničí? Q50 R Carbon si můžete vzít s sebou, protože jeho lithium-iontová baterie je schválena Mezinárodní asociací leteckých dopravců (IATA) pro přepravu v letadle.

* Jednotlivé letecké společnosti mají různé požadavky na přepravu výrobků s lithium-iontovými bateriemi. Před sjednáním jakékoliv letecké cesty s vozíkem se u své letecké společnosti nebo dopravce ujistěte, že akceptují vozidla poháněná bateriemi podle klasifikace OSN: UN3171. Další podrobnosti naleznete v návodu k obsluze.

Schváleno pro cestování letadlem*

Výkon

Nízká hmotnost, vysoká spolehlivost

Elektrické invalidní vozíky vyrábíme již více než 40 let. Díky spolupráci s nejlepšími světovými výrobci komponentů dodáváme vozíky, které mají nejlepší jízdní vlastnosti, spolehlivé motory, dlouhý dojezd a vysokou spolehlivost. Proto 250W bezkartáčové motory s vysokou účinností vozíku Q50 R Carbon poskytují výkon a spolehlivost, které od svého elektrického vozíku potřebujete (včetně překonávání překážek do 40 mm). Díky vysoké optimalizaci také zajistí ten nejlepší dojezd na jedno nabití baterie.

Nízká hmotnost, vysoká spolehlivost

Elektrické funkce

Dojeďte dál s prodlouženým dojezdem 24 km.

Chcete nechat auto raději doma? Užijte si dojezd až 12 km s 10Ah lithium-iontovou baterií vozíku Q50 R Carbon. Pokud potřebujete dojet ještě dále, můžete si díky přídavnému bateriovému slotu vzít s sebou na cestu i druhou (volitelnou) baterii, která zdvojnásobí dojezd až na 24 km!

Dojeďte dál s prodlouženým dojezdem 24 km.
Wheelchair Wheelchair Frame accent

Dokonalý design

Díky elegantnímu rámu z uhlíkových vláken se Q50 R Carbon stává skutečným středem pozornosti. Navíc si můžete vybrat z 5 barevných akcentů, které vás opravdu rozzáří!

  • Carbon
  • Yellow
  • Cervená
  • Purple
  • Oranžová
  • Modrá

Z důvodu technického omezení reprodukce barev na obrazovce vašeho PC, se jednotlivé barvy mohou oproti barvám použitým na rámu vozíku lišit.

Objednejte si předvedení produktu QUICKIE Q50 R Carbon

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Celková šířka:570 mm
Celková délka:923 mm
Šířka sedu:440 mm
Hloubka sedu:420 mm
Výška zádové opěrky:464 mm
Přední kola:165 mm
Hnací kola:210 mm
Barvy:Karbonové vlákno
Technické parametry/Vlastnosti
Maximální dojezd:12 km (bez baterií), 24 km (s další volitelnou baterií)
Výběr rychlostí:6 km/h
Baterie:10Ah lithium-Ion
Maximální výška překonání obrubníku:40 mm
Celková váha:Od14.5 kg (bez baterií)
Maximální hmotnost uživatele:136 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.