{

QUICKIE Q50 R CarbonSkládací elektrický invalidní vozík

Cestujte nalehko s naším nejlehčím elektrickým karbonovým skládacím invalidním vozíkem. Váží pouhých 14,5 kg.

PŘEDVEDENÍ ZDARMA

Cestujte nalehko s nejlehčím skládacím karbonovým elektrickým vozíkem QUICKIE. Seznamte se s ním!

Cestování na dlouhé vzdálenosti. Rodinné dovolené. Každodenní dojíždění do práce. Ať už je váš cíl jakýkoli, Q50 R Carbon se stane vaším dokonalým partnerem na cestách. S hmotností pouhých 14,5 kg (bez baterií) a konstrukcí z prvotřídních uhlíkových vláken ulevíte své mysli (i rukám), protože víte, že tento vozík zvednete bez námahy. A jako každý skvělý partner vám poskytne prostor, když ho potřebujete. Složíte ho během několika sekund a pohodlně ho uložíte i do těch nejtěsnějších míst - a to vše bez nutnosti vyjmout baterii. Jste připraveni vyrazit ven? Q50 R Carbon nabízí robustní a spolehlivý výkon QUICKIE, který vás dopraví z bodu A-B (nebo dokonce z bodu A-Z díky prodlouženému dojezdu 24 km). Ať už se ale vydáte kamkoli, vezměte si s sebou na cestu i trochu stylu díky 5 poutavým barvám s akcenty.

Objednat předvedení

Základní cena: 99 000 Kč

Úhrada ZP: Bez úhrady ZP Kč

Doplatek klienta: 99 000 Kč

Kód ZP:

QUICKIE Q50 R Carbon Folding Power Wheelchair
Směšně lehká karbonová konstrukce o hmotnosti pouhých 14,5 kg

Design

Směšně lehká karbonová konstrukce o hmotnosti pouhých 14,5 kg

Uhlíková vlákna jsou lehká a neuvěřitelně pevná. Ve skutečnosti jsou z nich vyrobeny některé z nejlehčích věcí na světě, včetně vozíku Q50 R Carbon - jednoho z nejlehčích karbonových skládacích elektrických vozíků na světě. Svým designem vás naprosto uchvátí. A jeho hmotnost pouhých 14,5 kg je více než šokující. Karbonový rám přirozeným způsobem absorbuje nárazy při pohybu po nerovném povrchu a tím poskytuje jedinečné tlumicí vlastnosti, které vám zajistí hladkou a pohodlnou jízdu.

Přeprava

Pohybujte se v prostorách (a na místa), kam se jiné elektrické vozíky nedostanou

Dovolená bez neskladného elektrického vozíku? Q50 R Carbon je ve složeném stavu tak směšně kompaktní (370 mm délka x 570 mm šířka x 767 mm výška), že se vejde téměř kamkoli! Můžete s ním jet vlakem, nastoupit do autobusu nebo ho uložit do kufru i toho nejmenšího automobilu - nabízí ideální řešení pro poznávání blízkých i vzdálených míst. Je neuvěřitelně lehký a jeho zvedání a transport je hračka. Vozík Q50 R Carbon je schválen IATA* i pro přepravu letadlem.

* Před cestou se prosím poraďte se svou leteckou společností.

Pohybujte se v prostorách (a na místa), kam se jiné elektrické vozíky nedostanou

CESTOVÁNÍ LETADLEM

Schváleno pro cestování letadlem*

Plánujete cestovat do zahraničí? Q50 R Carbon si můžete vzít s sebou, protože jeho lithium-iontová baterie je schválena Mezinárodní asociací leteckých dopravců (IATA) pro přepravu v letadle.

* Jednotlivé letecké společnosti mají různé požadavky na přepravu výrobků s lithium-iontovými bateriemi. Před sjednáním jakékoliv letecké cesty s vozíkem se u své letecké společnosti nebo dopravce ujistěte, že akceptují vozidla poháněná bateriemi podle klasifikace OSN: UN3171. Další podrobnosti naleznete v návodu k obsluze.

Schváleno pro cestování letadlem*

Výkon

Nízká hmotnost, vysoká spolehlivost

Elektrické invalidní vozíky vyrábíme již více než 40 let. Díky spolupráci s nejlepšími světovými výrobci komponentů dodáváme vozíky, které mají nejlepší jízdní vlastnosti, spolehlivé motory, dlouhý dojezd a vysokou spolehlivost. Proto 250W bezkartáčové motory s vysokou účinností vozíku Q50 R Carbon poskytují výkon a spolehlivost, které od svého elektrického vozíku potřebujete (včetně překonávání překážek do 40 mm). Díky vysoké optimalizaci také zajistí ten nejlepší dojezd na jedno nabití baterie.

Nízká hmotnost, vysoká spolehlivost
Dojeďte dál s prodlouženým dojezdem 24 km.

Elektrické funkce

Dojeďte dál s prodlouženým dojezdem 24 km.

Chcete nechat auto raději doma? Užijte si dojezd až 12 km s 10Ah lithium-iontovou baterií vozíku Q50 R Carbon. Pokud potřebujete dojet ještě dále, můžete si díky přídavnému bateriovému slotu vzít s sebou na cestu i druhou (volitelnou) baterii, která zdvojnásobí dojezd až na 24 km!

Wheelchair Wheelchair Frame accent

Dokonalý design

Díky elegantnímu rámu z uhlíkových vláken se Q50 R Carbon stává skutečným středem pozornosti. Navíc si můžete vybrat z 5 barevných akcentů, které vás opravdu rozzáří!

  • Carbon
  • Yellow
  • Cervená
  • Purple
  • Oranžová
  • Modrá

Z důvodu technického omezení reprodukce barev na obrazovce vašeho PC, se jednotlivé barvy mohou oproti barvám použitým na rámu vozíku lišit.

Objednejte si předvedení produktu QUICKIE Q50 R Carbon

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Celková šířka:570 mm
Celková délka:923 mm
Šířka sedu:440 mm
Hloubka sedu:420 mm
Výška zádové opěrky:464 mm
Přední kola:165 mm
Hnací kola:210 mm
Barvy:Karbonové vlákno
Technické parametry/Vlastnosti
Maximální dojezd:12 km (bez baterií), 24 km (s další volitelnou baterií)
Výběr rychlostí:6 km/h
Baterie:10Ah lithium-Ion
Maximální výška překonání obrubníku:40 mm
Celková váha:Od14.5 kg (bez baterií)
Maximální hmotnost uživatele:136 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.