{

QUICKIE Life RTInvalidní vozík s pevným rámem

První z aktivních invalidních vozíků s pevným rámem

První z aktivních invalidních vozíků s pevným rámem

Při vývoji produktové řady vozíků Life „T“ jsme uplatnili zkušenosti získané během téměř 15 let vývoje, výroby a prodeje aktivních vozíků. Tato řada klade hlavní důraz na požadavky teenagerů, jejich životní styl a potřeby.

Důležitým benefitem této řady je i skvělý poměr mezi cenou a užitnou hodnotou těchto vozíků.

Varianta vozíku Life RT má pevný rám a pevnou - kompaktní přední část.

Objednat předvedení

Základní cena: 36 331,00 Kč

Úhrada ZP: 36 331,00 Kč

Doplatek klienta: 0,00 Kč

Kód ZP: 5002257

QUICKIE Life RT aktivní vozík

Objednejte si předvedení produktu QUICKIE Life RT

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5002257
Šířka sedu:28 cm – 48 cm
Hloubka sedu:32cm - 46cm
Výška sedu v přední cásti:36cm - 50cm
Zadní výška sedu:36cm - 45cm
Výška zádové opěrky:25cm - 45cm
Úhel zádové opěrky:78° - 98° po 4° krocích
Sklon:0° – 6°
Barvy:32
Technické parametry/Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele:100 kg
Celková váha:od 10 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.