{

BREEZY RelaX²Invalidní vozík multifunkční

Odolnost, moderní design, vysoké pohodlí a funkčnost.

Multifunkční plně vybavený vozík nabízející veškeré klinické příslušenství pro klienty s potřebou maximálního polohování.

Nastavitelný, plně polohovací...
» Vozík RelaX2TM nabízí v základním provedení veškeré příslušenství potřebné pro zajištění všech klinických požadavků klientů, kteří vzhledem ke svému zdravotnímu stavu vyžadují maximální míru polohování a stabilizace.

» V základní konfiguraci obsahuje Breezy RelaX2 polohování v prostoru, polohování zádové opěrky, anatomické sezení, boční peloty zádové opěrky, hlavovou opěrku a úhlově stavitelné stupačky.

» Díky standardnímu vybavení udržuje klienta v optimální pozici a tím zajišťuje rovnoměrné rozložení tlaku na co největší plochu. Anatomicky tvarovaná zádová opěrka osazená bočními peloty a hlavovou opěrkou zajišťuje stabilitu horní části těla, konturovaná sedačka s abdukčním klínem poskytuje kvalitní podporu sedu a polohovací stupačky snižují tlak na dolní končetiny.

Objednat předvedení

Základní cena: 37 797,00 Kč

Úhrada ZP: 37 797,00 Kč

Doplatek klienta: 0,00 Kč

Kód ZP: 5002313

RelaX2 multifunkční odlehčený vozík

Objednejte si předvedení produktu BREEZY RelaX²

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5002313
Šířka sedu:41 (37 - 43), 46 (42 - 48), 51 (47 - 53) cm
Šírka sedu (verze XL):53 cm
Hloubka sedu:42 - 50 cm (volitelně)
Výška sedu:42,5 - 50 cm
Úhel sedu:0º až 25º / - 3º - 22º
Náklon sedu:ano
Výška zádové opěrky:55 - 60 cm
Náklon zádové opěrky:ano
Technické parametry/Vlastnosti
Materiál:ocel
Maximální hmotnost uživatele:145 kg ( 170 kg XL verze)
Celková váha:od 34 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace