BREEZY Cirrus G5Invalidní vozík s polohováním v prostoru

Invalidní vozík speciálně navržený tak, aby poskytoval pohodlí a flexibilitu po celý den

Multifunkční invalidní vozík BREEZY Cirrus G5 byl navržen s ohledem na potřeby klientů i jejich pečovatelů tak, aby jim poskytoval maximální pohodlí a flexibilitu.
 
Cirrus G5 nabízí lehce nastavitelný sed v prostoru a možnost jednoduše měnit rozložení hmotnosti v průběhu celodenního pobytu na vozíku.

Objednat předvedení

Základní cena: 65 108,00 Kč

Úhrada ZP: 49 999,70 Kč

Doplatek klienta: 15 108,30 Kč

Kód ZP: 5010162

Crash Tested BREEZY Cirrus G5 polohovací vozík

Objednejte si předvedení produktu BREEZY Cirrus G5

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5010162
Celková šířka:Šířka sedu + 220 mm (+ 240 mm s bubnovými brzdami)
Celková délka:1150 mm
Celková výška:1100 mm
Šířka sedu:390 - 540 mm
Hloubka sedu:390 - 550 mm
Výška sedu:375 - 550 mm
Náklon sedu:0° - 33°
Výška zádové opěrky:550 & 650 mm
Náklon zádové opěrky:0° - 35°
Technické parametry/Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele:135 kg
Celková váha:Od 40 kg
Přeprava
Testováno pro přepravu v automobilu?Při použití schváleného zádržného systému splňuje tento produkt všechny požadavky na bezpečnou přepravu ve vozidle podle normy ISO 7176-19.

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace