QUICKIE Xenon² SAInvalidní vozík se skládacím rámem

Nejlehčí skládací vozík s ALU rámem na světě nyní ve variantě s odklopnou přední částí.

Ať už od vašeho nového vozíku vyžadujete výborné ovládání, kompaktní přepravní rozměry nebo skvělý design, nová verze vozíku Xenon2 splní všechny tyto požadavky beze zbytku.
» Mezi hlavní výhody SA verze patří odklopná a odnímatelná přední část rámu, jednodušší přesun na vozík a zpět a maximálně kompaktní transportní rozměry pro snadný převoz v automobilu. 

 

Objednat předvedení

Základní cena: 71 049,00 Kč

Úhrada ZP: 43 825,60 Kč

Doplatek klienta: 27 223,40 Kč

Kód ZP: 5002297

Crash Tested QUICKIE Xenon 2 SA vozík se skládacím rámem
Nejlehčí skládací vozík

Nejlehčí skládací vozík

Nový inovativní proces „ShapeLoc Technology“ umožňuje tepelné zpracování duralu za
účelem zvýšení jeho pevnosti. Zároveň tento proces umožňuje zúžení trubkové stěny
a díky tomu snížení celkové váhy vozíku.
Díky kombinaci technologických procesů „ShapeLoc Technology“, hydroformování
rámu a díky použití oválných trubek k výrobě rámu jsme byli sch opni ještě více zlepšit
tuhost rámu, snížit flexi v kříži a tím pádem zlepšit celkové j ízdní vlastnosti vozíku
Xenon2. Nový Xenon2 je lehčí, takže se s ním lépe manipuluje při nakládání do auto mobilu
a svému uživateli nabízí mnohem lepší jízdní vlastnosti ne ž kdykoliv předtím!

Nejjednodušší systém skládání

Nejjednodušší systém skládání

Základem skládacího vozíku Xenon2 je unikátní minimalistický kříž, který je díky své konstrukci a výšce uložení pod sedací částí vozíku téměř neznatelný. Díky této technologii působí vozík Xenon2 svým designem jako vozík s pevným rámem.
Ale tímto podobnost nového Xenonu2 s vozíkem s pevným rámem nekončí. Díky kompletně přepracované ose kříže, a v kombinaci s novými vz pěrami rámu, nabízí nový Xenon stejně stabilní jízdní vlastnosti jako vozík s pevným rámem.
A to vše při zachování všech výhod skládacího vozíku.

Xenon² - nová série - dostupný ve třech provedních

Xenon² - nová série - dostupný ve třech provedních

Ať už od vašeho nového vozíku vyžadujete výborné ovládání, kompaktní přepravní rozměry nebo skvělý design, nová verze vozíku Xenon2 splní všechny tyto požadavky beze zbytku.

Vyberete si nový Xenon2 FF s jeho čistým a kompaktním designem nebo si vyberete praktický Xenon2 SA s odklopnou přední částí? Možná dáte přednost funkčnímu designu vozíku Xenon2 Hybrid.
Ať již si zvolíte kterýkoliv z modelů, Xenon2 se díky svému designu stane vaší součástí, součástí vašeho životního stylu a vyjádřením vaší osobnosti.

Objednejte si předvedení produktu QUICKIE Xenon² SA

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5002297
Šířka sedu:32 - 50 cm
Hloubka sedu:34 - 50 cm
Výška sedu v přední cásti:43 - 56 cm
Zadní výška sedu:37 - 50 cm
Výška zádové opěrky:25 - 47.5 cm
Úhel zádové opěrky:75° - 103°
Sklon:0° / 2° / 4°
Barvy:32 barev
Technické parametry/Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele:125 kg
Celková váha:od 10.3 kg
Přeprava
Testováno pro přepravu v automobilu?Při použití schváleného zádržného systému splňuje tento produkt všechny požadavky na bezpečnou přepravu ve vozidle podle normy ISO 7176-19.

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.