QUICKIE Xenon² HybridInvalidní vozík se skládacím rámem

Extrapevný.

» Skvělé jízdní vlastnosti a vysoká stabilita bez kompromisů.
» Zesílená přední část rámu.
» Maximální nosnost vozíku je 140 kg.

 

Objednat předvedení

Základní cena: 71 049,00 Kč

Úhrada ZP: 43 825,60 Kč

Doplatek klienta: 27 223,40 Kč

Kód ZP: 5002296

QUICKIE Xenon² Hybrid skládací vozík
Nejjednodušší systém skládání

Nejjednodušší systém skládání

Základem skládacího vozíku Xenon2 je unikátní minimalistický kříž, který je díky své konstrukci a výšce uložení pod sedací částí vozíku téměř neznatelný. Díky této technologii působí vozík Xenon2 svým designem jako vozík s pevným rámem.
Ale tímto podobnost nového Xenonu2 s vozíkem s pevným rámem nekončí. Díky kompletně přepracované ose kříže, a v kombinaci s novými vz pěrami rámu, nabízí nový Xenon stejně stabilní jízdní vlastnosti jako vozík s pevným rámem.
A to vše při zachování všech výhod skládacího vozíku.

Styl v pohybu

Styl v pohybu

Přizpůsobte si váš nový vozík Xenon2 přesně podle vašeho vkusu a barevných preferencí. Vyberte si z nabídky 32 barev rámu, pěti barevných eloxovaných vidlic a předních koleček.
Na výběr se nabízí i několik barevných kombinací nových potahů zádových opěrek EXO.

Xenon² nová série - dostupný ve třech provedních

Xenon² nová série - dostupný ve třech provedních

Ať už od vašeho nového vozíku vyžadujete výborné ovládání, kompaktní přepravní rozměry nebo skvělý design, nová verze vozíku Xenon2 splní všechny tyto požadavky beze zbytku.

Vyberete si nový Xenon2 FF s jeho čistým a kompaktním designem nebo si vyberete praktický Xenon2 SA s odklopnou přední částí? Možná dáte přednost funkčnímu designu vozíku Xenon2 Hybrid.
Ať již si zvolíte kterýkoliv z modelů, Xenon2 se díky svému designu stane vaší součástí, součástí vašeho životního stylu a vyjádřením vaší osobnosti.

Objednejte si předvedení produktu QUICKIE Xenon² Hybrid

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5002296
Šířka sedu:32 - 50 cm
Hloubka sedu:34 - 50 cm
Výška sedu v přední cásti:43 - 55 cm
Zadní výška sedu:37 - 50 cm
Výška zádové opěrky:25 - 47.5 cm
Úhel zádové opěrky:75° - +103° v krocích po 4°
Sklon:0° / 2° / 4°
Barvy:32 barev
Technické parametry/Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele:140 kg
Celková váha:od 9.5 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.