Xenon² Hybrid Invalidní vozík se skládacím rámem

Extrapevný.

» Skvělé jízdní vlastnosti a vysoká stabilita bez kompromisů.
» Zesílená přední část rámu.
» Maximální nosnost vozíku je 140 kg.

 

VÍCE INFO >

Základní cena: 59 889 Kč
Úhrada ZP: 21 000 Kč
Doplatek klienta: 38 889 Kč
Kód ZP: 07/0200206
QUICKIE Xenon² Hybrid skládací vozík

OBRÁZKY A VIDEA

Quickie Xenon² lehké vozíky

Zajistit QUICKIE Xenon² Hybrid předvedení

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Je vám méně než 18 let? Neposkytujte nám prosím žádné osobní údaje. Zde se můžete seznámit s našimi pokyny a postupy, kterými se řídíme při zpracování osobních dat a naše zásady ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Jaká jsou vaše práva?

Na vyžádání vám sdělíme, jaké informace o vás evidujeme a v případě nepřesností můžete požádat o jejich opravu. Můžete požádat o kopii vašich informací a popřípadě požádat o jejich používání. Chcete-li podat žádost, kontaktujte nás prosím na adrese data.privacy@sunrisemedical.eu.