Life SAInvalidní vozík se skládacím rámem

Skvělý poměr ceny a užitné hodnoty.

Mechanický vozík Quickie Life SA vám nabízí léty osvědčenou konstrukci, inovovaný design a skvělý poměr mezi cenou a užitnou hodnotou. I přes to, že je tato nová řada Quickie Life zařazená v úhradové kategorii „odlehčených vozíků“, vám tyto vozíky nabízí skvělé ovládání a možnosti, které tuto kategorii zdaleka přesahují.  

Varianta „Life SA“ disponuje odklopnou a odnímatelnou přední částí rámu (stupačkou).

Objednat předvedení

Základní cena: 28 400,00 Kč

Úhrada ZP: 19 999,65 Kč

Doplatek klienta: 8 400,35 Kč

Kód ZP: 5002237

QUICKIE Life SA vozík se skládacím rámem

Objednejte si předvedení produktu Life SA

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5002237
Celková šířka:SW + 20 cm
Šířka sedu:36 - 50 cm (v krocích po 2 cm)
Hloubka sedu:36 - 50 cm (v krocích po 2 cm)
Výška sedu v přední cásti:40 - 52 cm
Zadní výška sedu:40 - 50 cm
Úhel sedu:0° -12°
Výška zádové opěrky:25 - 47,5 cm (v krocích po 2,5 cm)
Úhel zádové opěrky:-12° - + 12° (volitelně po 4°)
Zúžení rámu:-
Sklon:0° / 1° / 2° / 3° / 4°
Barvy:9 Barev
Technické parametry/Vlastnosti
Typ rámu:70° / 80°
Maximální hmotnost uživatele:125 kg
Celková váha:od 13.3 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace