O NÁS / Company overview

Informace o společnosti

Zdravotní handicap ve formě pohybového postižení s sebou přináší absolutní závislost na technickém vybavení a každá drobnost může znamenat obrovský rozdíl v kvalitě života lidí na vozíku. Proto se soustředíme na dosažení maximální kvality zdravotních prostředků i služeb, které poskytujeme našim klientům. 

„Improving people's lives“ neboli „zlepšování lidských životů“ pro lidi se zdravotním handicapem, tak zní naše motto i cíl naší práce.

Na českém trhu působíme od roku 2000. Díky našemu spojení se Sunrise Medical patříme k světovým lídrům v oblasti vývoje, výroby a distribuce mechanických invalidních vozíků, elektrických vozíků, skútrů, klinických sedacích systémů a celé řady dalších zdravotních prostředků.

Vývoj a výroba našich produktů probíhá v našich výrobních závodech v Německu, USA, Mexiku, Velké Británii, Španělsku a Číně.

Naše klíčové produktové řady pod označením Quickie, Zippie, Breezy, Sterling, JAY a Coopers jsou distribuovány ve více než 130 zemích po celém světě.

V České republice nabízíme a distribuujeme naše produkty a služby prostřednictvím celorepublikové sítě našich odborných obchodních zástupců a servisních techniků. 

Spolupracujeme s celou řadou odborníků, terapeutů a samozřejmě koncových uživatelů, kteří nám pomáhají porozumět jejich potřebám a požadavkům. Pro zlepšování oboustranné komunikace a výměnu nejnovějších poznatků organizujeme pod souhrnným názvem STEPS celou řadu vzdělávacích seminářů a školicích programů zaměřených na všechny klinické i sociální aspekty života lidí s pohybovým handicapem.

Naše poslání:

Prostřednictvím našich produktů zlepšujeme kvalitu života lidí s handicapem.

Naše hodnoty:

Zaměření na zákazníka

Zákazník je u nás vždy na prvním místě! 
Naším cílem je zabezpečení veškerých potřeb našich klientů jak zdravotního, tak sociálního rázu. Vzájemné vztahy jsou pro nás založeny na důvěře a potřeby zákazníků se vždy snažíme řešit efektivně, rychle a profesionálně.

Týmová práce

Týmová práce je pro nás klíčová!
Obchodních cílů se vždy snažíme dosáhnout prostřednictvím sdílení relevantních informací a zejména pak komunikací na patřičné úrovni. Každý člen naší společnosti disponuje pozitivním přístupem a proaktivním týmovým duchem; právě sdílení těchto hodnot nás popohání k lepším výsledkům. 

Odpovědnost

Odpovědný přístup!
Jsme si vědomi naší odpovědnosti a proto se snažíme k odpovědnosti vést celý náš tým. Prostřednictvím iniciativního přístupu se snažíme zvýšit přidanou hodnotu produktů, které našim klientům dodáváme. Klademe důraz na dodržování dohod a možné komplikace se vždy snažíme řešit včas a ke spokojenosti všech zainteresovaných stran.

Inovace

Snažíme se neustále zlepšovat!
Naše společnost kontinuálně sleduje situaci na trhu a otevřeně přistupuje ke všem moderním trendům. Praktikujeme politiku aktivního přístupu, ať už jde o otázku zavádění inovativních a účinných produktů na trh, či o procesy a řešení jako takové. Naši spolupracovníci jsou otevřeni všem nápadům, které mohou zlepšit nejen naše podnikání, ale v první řadě zejména kvalitu života našich klientů.

Dokonalost

Naš cíl je "Improve People's Lives"!
„Zlepšování kvality života lidí s handicapem" je náš prvořadý závazek. Veškeré naše kroky, ať jednotlivých pracovníků, nebo celé společnosti se zaměřují na dosažení tohoto poslání. Nadstandardní kvalita našich produktů a služeb je pro nás základ.