Krypton R Invalidní vozík s pevným rámem

Karbonový ultralehký plně nastavitelný vozík.

Již od začátku vývoje nové produktové řady aktivních vozíků nám bylo jasné, že další vývoj vyžaduje něco zvláštního. Naším cílem bylo vyrobit ten nejlepší vozík Quickie v historii. Chtěli jsme vytvořit novou vlajkovou loď, která ztělesňuje samotnou podstatu našeho inovativního snažení. Vytvořili jsme nový Krypton R (dostupný i ve skládací verzi).

Krypton je vyroben za pomoci nejmodernějších dostupných technologií zpracování uhlíku, které zajišťují ohromující poměr mezi pevností a hmotností.
Výsledkem je ultralehký invalidní vozík, který vám v kombinaci s extrémní pevností rámu zaručuje skvělou zpětnou vazbu na každý váš pohyb. 
Posaďte se do něj a sami ucítíte ten rozdíl...!

VÍCE INFO >

Základní cena: 121 000 Kč
Úhrada ZP: Nehrazeno ZP Kč
Doplatek klienta: 121 000 Kč
Kód ZP:
QUICKIE Krypton R ultralehký vozík s pevným rámem

OBRÁZKY A VIDEA

QUICKIE Krypton R - Boční pohled
QUICKIE Krypton Video
QUICKIE Krypton R - Zádová opěrka

Obrázky

Videa

Máte zájem o získání brožury nebo dalších informací?

Jak používáme vaše informace k vyřízení žádosti o zaslání brožury?

Společnost Medicco použije vaše údaje k zaslání e-mailu s brožurou, o kterou jste požádali. Nikdy neudělíme ani nesdílíme vaše osobní údaje s nikým jiným. Vaše informace budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovány po dobu 3 dnů.

Jaká jsou vaše práva?

Na vyžádání vám sdělíme, jaké informace o vás evidujeme a v případě nepřesností můžete požádat o jejich opravu. Můžete požádat o kopii vašich informací a popřípadě požádat o jejich používání. Chcete-li podat žádost, kontaktujte nás prosím na adrese data.privacy@sunrisemedical.eu.