{

JAY LiteSedací polštář na invalidní vozík

S pocitem lehkosti.

S pocitem lehkosti.

Ultralehká..
» Inovovaný sedací polštář Jay Lite je perfektním doplňkem ke všem aktivním a ultra lehkým vozíkům.
» S hmotností od 660 gramů je ve své třídě nejlehčí.
» Navíc poskytuje velmi dobrou ochranu proti kožním defektům, základní podporu správného sedu a výborný komfort. JAY LITE je skvělý sedací polštář pro aktivní uživatele.

Dokonale prodyšná
» Při aktivním pohybu na vozíku dochází k zahřívání styčných ploch mezi uživatelem a sedací částí vozíku (sedacím polštářem a opěrkou), což může hrát kritickou roli při zvýšeném riziku vzniku kožních defektů. Z tohoto důvodu je sedací polštář JAY LITE vyroben z extrémně prodyšných materiálů.
» Olotex perforovaná základna v kombinaci s 3DXTM mikroklimatickým potahem skvěle odvádí teplo a vlhkost od pokožky, čímž snižuje nebezpečí vzniku kožních defektů.

Podpora vaší aktivity
» Sedací polštář JAY LITE nabízí aktivním uživatelům díky své konstrukci velmi dobrou ochranu kožní integrity, optimální stabilitu a pohodlí.
» Prostor pro pánev „PLO“ (Pelvic Load Area) je totiž navržen tak, aby účinně snižoval zatížení sedacích hrbolů bez nežádoucího přetížení trochanterů. Ultra lehká perforovaná základna účinně rozkládá hmotnost uživatele na celou plochu sedacího polštáře a zároveň díky své konturaci poskytuje dostatek podpory, kterou uživatel potřebuje pro svou aktivitu.

KONTAKTUJTE NÁS

Základní cena: 9 053,00 Kč

Úhrada ZP: 7 304,64 Kč

Doplatek klienta: 1 748,36 Kč

Kód ZP: 5002149

Lite Cushion ultralehký sedací polštář
Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5002149
Celková šířka:35 - 50 cm
Celková výška:8 cm
Hloubka:35 - 50 cm
Vlastnosti
Celková váha:0,7 kg
Maximální hmotnost uživatele:150 kg
Možnosti produktu
Typ krytu:Mikroklimatická

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.