{

JAY J3 KarbonInvalidní vozík zádová opěrka

Podpora, kterou potřebujete pro váš aktivní život.

Podpora, kterou potřebujete pro váš aktivní život.

» Zádová opěrka Jay J3 Karbon zajišťuje maximální míru stability a komfortu kombinovanou s extrémně nízkou váhou. Prostřednictvím optimální podpory pánve poskytuje skvělou stabilitu horní části trupu a podporuje správné esovité zakřivení páteře. Tím zvyšuje stabilitu, kterou potřebujete pro váš aktivní život, snižuje bolest zad a poskytuje nejvyšší míru komfortu.

Pro všechny typy vozíků 
» Opěrka Jay J3 Karbon je skvělá, ať už používáte vozík s pevným nebo skládacím rámem. Je možné ji namontovat na všechny typy vozíků.

KONTAKTUJTE NÁS

Základní cena: 24 965,00 Kč

Úhrada ZP: 22 468,50 Kč

Doplatek klienta: 2 496,50 Kč

Kód ZP: 5015433

Jay J3 karbonová stabilní zádová opěrka
Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5015433
Celková šířka:32 / 36 / 41 / 46 cm
Celková výška:17 / 24 / 30/ 38 cm
Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele:125 kg
Možnosti produktu
Typ krytu:Mikroklimatická
Obrys:5 cm

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.