JAY® J3 - Karbonová opěrka Invalidní vozík zádová opěrka

Podpora, kterou potřebujete pro váš aktivní život.

» Zádová opěrka Jay J3 karbon zajišťuje maximální míru stability a komfortu kombinovanou s extrémně nízkou váhou. Prostřednictvím optimální podpory pánve poskytuje skvělou stabilitu horní části trupu a podporuje správné esovité zakřivení páteře. Tím zvyšuje stabilitu, kterou potřebujete pro váš aktivní život, snižuje bolest zad a poskytuje nejvyšší míru komfortu.

Pro všechny typy vozíků 
» Opěrka Jay J3 Karbon je skvělá, ať už používáte vozík s pevným nebo skládacím rámem. Je možné ji namontovat na všechny typy vozíků.

VÍCE INFO >

Základní cena: 22 100 Kč
Úhrada ZP: 17 350 Kč
Doplatek klienta: 4 750 Kč
Kód ZP: 07/0135160
Jay J3 karbonová stabilní zádová opěrka

OBRÁZKY A VIDEA

Jay 3 Carbon zádové opěrky

Zajistit JAY JAY® J3 - Karbonová opěrka předvedení

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Je vám méně než 18 let? Neposkytujte nám prosím žádné osobní údaje. Zde se můžete seznámit s našimi pokyny a postupy, kterými se řídíme při zpracování osobních dat a naše zásady ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Jaká jsou vaše práva?

Na vyžádání vám sdělíme, jaké informace o vás evidujeme a v případě nepřesností můžete požádat o jejich opravu. Můžete požádat o kopii vašich informací a popřípadě požádat o jejich používání. Chcete-li podat žádost, kontaktujte nás prosím na adrese data.privacy@sunrisemedical.eu.