{

QUICKIE Nitrum ProInvalidní vozík s pevným rámem

Díky napevno svařenému rámu, zádové opěrce a nosníkům osy kol dosahuje Nitrum Pro ještě menší hmotnosti (od 7,2 kg) při vyšší tuhosti rámu

PŘEDVEDENÍ ZDARMA

Napevno svařený vozík

Během vývoje nové řady vozíků Nitrum jsme si dali za cíl optimalizovat každou součást z hlediska úspory hmotnosti. Zároveň jsme chtěli docílit maximální tuhosti rámu. U vozíku Nitrum Pro jsme naši snahu dovedli až k dokonalosti.

Verze pro vychází ze stejně lehké konstrukce jako Nitrum, ale vyznačuje se napevno svařeným rámem, čímž dosahuje ještě menší hmotnosti při vyšší tuhosti rámu. Vzorec je jednoduchý: méně nastavitelných částí znamená menší vůli, méně údržby a nižší hmotnost.

Objednat předvedení

Základní cena: 77 277,00 Kč

Úhrada ZP: 43 825,60 Kč

Doplatek klienta: 33 451,40 Kč

Kód ZP: 5012484

Crash Tested QUICKIE Nitrum Pro Mechankcý vozík

Vytvořte si svůj vlastní vozík

3D Vizualizér

Náš online vizualizér vám pomůže vytvořit vozík Nitrum vašich snů.
Začněte kliknutím na tlačítko níže.

Start
3D Vizualizér

Nechte se inspirovat pohledem na Nitrum v rozšířené realitě

Prohlédněte si nové NITRUM ve skutečném světě. Jednoduše naskenujte QR kód pomocí telefonu a vyberte jednu z předkonfigurací osobně vybraných uživateli invalidních vozíků.

Pro zkušené uživatele - varianta

Výjimečná konstrukce rámu

Pro zkušené uživatele - varianta "PRO"

Během vývoje nové řady vozíků Nitrum jsme si dali za cíl optimalizovat každou součást z hlediska úspory hmotnosti. Zároveň jsme chtěli docílit maximální tuhosti rámu.

U vozíku Nitrum Pro jsme naši snahu dovedli až k dokonalosti.

Nové Nitrum Pro vychází ze stejně lehké konstrukce jako Nitrum a Nitrum Hybrid, ale vyznačuje se napevno svařeným rámem, čímž dosahuje ještě menší hmotnosti při vyšší tuhosti rámu. Vzorec je jednoduchý: méně nastavitelných částí znamená menší vůli, méně údržby a nižší hmotnost.

Nízká hmotnost & Pevný rám

Nejlehčí konstrukce rámu

Pří vývoji nového vozíku Nitrum Pro jsme se soustředili na zajištění maximální nosnosti a zároveň o zachování nejnižší hmotnosti na úrovni 7,2 kg. Proto, abychom toho dosáhli, jsme museli dohromady spojit několik přístupů: inovativní vývoj, špičkové technologie a vysoce kvalitní materiály.

Výsledkem našeho snažení je invalidní vozík, který přesně reaguje na každý váš pohyb a lehce se ovládá, čímž šetří vaše síly a násobí váš pocit radosti z pohybu.

  • Rám vozíku vyrobený z oválných trubek je pevnější než rám vyrobený z trubek kulatých. Toto řešení dovoluje použít trubky s tenčí stěnou. Výsledný vozík je lehčí a odolnější vůči poškození vlivem tlaku, který vzniká při jízdě po nerovném terénu.

  • Minimalistický otevřený rám vozíku Nitrum je vyrobený z leteckého hliníku 7020, zpracovaného naší speciální patentovanou technologií ShapeLoc.

  • Mezi nejslabší články konstrukce vozíků, u kterých může docházet k vibracím a ztrátě energie, patří spoje mezi jednotlivými díly. Proto je rám vozíku ručně svařen do jednoho kompaktního celku.

Nejlehčí konstrukce rámu
Perfektně sedne každému

Všestrannost

Perfektně sedne každému

Efektivitu pohybu na vozíku ovlivňuje celá řada faktorů. Jedním z nich je optimální rozložení hmotnosti klienta na rám, hnací kola a přední kolečka vozíku. Pokud je hmotnost klienta rozložena nesprávně, tak je ovládání vozíku obtížnější. Proto nová řada vozku Nitrum nabízí nejširší nabídku verzí rámu na trhu. Vybrat si můžete s celkem 32 různých kombinací a to bez nutnosti kompromisu ve formě vyšší hmotnosti nebo ztráty tuhosti rámu. Která verze je pro vás ta pravá?

První integrovaná LED světla  s odnímatelnou baterií

Inovace inspirované našimi uživateli

První integrovaná LED světla s odnímatelnou baterií

Nová integrovaná LED světla vás na první pohled zaujmou svým futuristickým designem. LED světla jsou diskrétně integrována do ramen předních vidlic a jsou díky kompozitnímu krytu vodotěsná a nárazuvzdorná.

Napájecí akumulátor je možné snadno odejmout a nabít.

Patentované uchycení vidlic předních koleček

Precizní nastavení

Patentované uchycení vidlic předních koleček

Ramena předních vidlic jsou vyrobena pomocí patentované technologie kování hliníku, která zvyšuje pevnost a odolnost a propůjčuje vozíku skvělý neotřelý design. Navíc tato ramena obsahují mechanismus, jenž dovoluje precizní nastavení optimálního úhlu předních koleček pro každou požadovanou konfiguraci.

Tento mechanismus dovoluje precizní nastavení jak úhlu vidlice (1), tak i výšky přední části vozíku (2).

Objednejte si předvedení produktu QUICKIE Nitrum Pro

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5012484
Šířka sedu:320-500 mm
Hloubka sedu:340-500 mm
Výška sedu v přední cásti:430-570 mm
Zadní výška sedu:370-500 mm
Výška zádové opěrky:250-450 mm
Náklon zádové opěrky:-17.5° - 10°
Barvy:32
Technické parametry/Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele:125 kg
Celková váha:7.2 kg
Přeprava
Testováno pro přepravu v automobilu?Při použití schváleného zádržného systému splňuje tento produkt všechny požadavky na bezpečnou přepravu ve vozidle podle normy ISO 7176-19.

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora