Q400 M SEDEO LITE

Elektrický vozík - střední pohon

Základní cena  Kč 115 000

Skvělé vlastnosti v interiéru, dostatek energie v exteriéru

Nový elektrický vozík Q400 M nabízí dokonale vyvážený poměr mezi skvělou ovladatelností v interiéru a vysokým výkonem při jízdě v exteriéru. To vše v kombinaci s kompaktním minimalistickým stylem.
V této verzi je vozík Q400 M vybavený standardním sedacím systémem Sedeo Lite.

Kliknutím a tažením myši docílíte rotace

Styl je otázka osobních preferencí

Revoluční technické řešení si žádá i inovaci v oblasti designu. Pro novou řadu vozíků Q-série jsme zvolili minimalistický design založený na základní černé matné barvě podvozku a komponent, který je možné rozšířit o zaměnitelné barevné prvky. Výsledkem je velmi elegantní a čistý vzhled s možností uzpůsobení podle vašich požadavků.
Kliknutím změníte barvu

Spolehlivý vozík s pohonem středních kol - dokonalý v interiéru

Dokonalé ovladatelnosti v interiéru bylo dosaženo díky použití ultra – kompaktního podvozku s patentovaným odpružením a nezávislým zavěšením všech šesti kol. Tato verze vozíku Q400 v základním provedení obsahuje sedací systém SEDEO PRO

 • Manévrovatelnost
 • Odpružení podvozku
 • Motory & Baterie
 • Spolehlivé jízdní vlastnosti
 • Skvělé jízdní vlastnosti

  Schopnost otočit se kolem své vlastní osy, intuitivní ovládání, kompaktní 61 - 62 cm široký podvozek a poloměr otáčení 56 - 63 centimetrů, to jsou hlavní benefity vozíku Q400 M. 
  Pro jednodušší přístup ke stolu, popřípadě k vozidlům s nízkou výškou sedadla je možné využít výšky sedu vozíku od 415 mm.

 • Velice dobrý v exteriéru

  Nový elektrický vozík Q400 M vám díky novému, patentovanému zavěšení a odpružení všech kol přináší velice dobré jízdní vlastnosti při jízdě v terénu.

  QUICKIE technologie systému proti překlopení eliminuje nebezpečí převrácení, které hrozí při jízdě v nerovném prostředí. Zároveň velice efektivně eliminuje všechny rázy, které vznikají při průjezdu po nerovnostech..

 • Energie pro vaši nezávislost

  Pro zajištění vaší nezávislosti vám nový vozík Q400 přináší novou řadu výkonných motorových jednotek. Vybrat si můžete ze motorů s rychlostí 6 nebo 10 km/h*. O dostatek energie pro tyto silné motory se starají baterie s kapacitou 50, 60 nebo 80 Ah.

  * (Elektrické vozíky s rychlostí vyšší než 6 km/h nejsou schválené podle zákona č. 56/2001 Sb, § 3 k provozu na pozemních komunikacích a nejsou hrazené zdravotní pojišťovnou.)

 • Kompaktní podvozek

  Dokonalé ovladatelnosti v interiéru bylo dosaženo díky použití ultra – kompaktního podvozku s patentovanýmodpružením a nezávislým zavěšením všech šesti kol.
  Díky ultra – kompaktnímu podvozku máte nad vozíkem skvělou kontrolu při průjezdu úzkými prostory, jakými jsou zárubně dveří nebo výtahy.
  Nízká výška sedačky od země zajišťuje lehké přemístění z / do vozíku od 41.5 cm s elektrickým polohováním v prostoru nebo 42.5 cm s kombinovaným polohováním a zdvihem.

Spolehlivý vozík s pohonem středních kol - dokonalý v interiéru

Ovládání na dosah vašich prstů

Další důležitý krok při výběru elektrického vozíku je zvolit správný typ ovládání. Nová Q série disponuje celou řadou ovladačů, od standardních VR2 joysticků až po R-NET ovladač disponující velkým a lehce čitelným HD kontrolním panelem.


KONEKTIVITA

Ovládání vašeho vozíku je možné rozšířit o další funkce. K dispozici je například IR rozhrání díky kterému můžete ovládat všechna zařízení disponující tímto rozhraním, jako jsou televize, DVD, hudební systémy atd.

BLUETOOTH & IDRIVE

Ovládejte váš chytrý telefon, tablet či počítač pomocí Bluetooth nebo IDrive rozhraní. Veškeré vaše domácí zařízení můžete mít pod kontrolou.


QUICKIE PATENTOVANÁ PŘÍDAVNÁ TLAČÍTKA

Díky patentovanému systému přídavných tlačítek je možné ovládání vozíku ještě více upravit podle vašich potřeb. Přídavným tlačítkům je možné naprogramovat jakoukoliv funkci a poté je umístit téměř na jakékoliv místo na vozíku.

WHITMYER & JAY SEDACÍ SYSTÉM

Sedací systém SEDEO LITE je primárně určený klientům se středními až nízkými klinickými potřebami. Základ tohoto systému sedu je tvořen univerzálním nastavitelným rámem obsahujícím jednotlivé komponenty jako je sedací polštář, zádová opěrka, bočnice a stupačky. Všechny sedací systémy SEDEO je možné v případě klientů vyžadujících komplexnější řešení svých klinických potřeb kombinovat pomocí komponentů sedacího systému JAY, popřípadě pomocí hlavových opěrek WHITMYER.

Více informací

Technické informace

Kód zdravotní pojišťovny:07 / 0135600
Šířka sedu:385 - 510 mm
Výška sedu:415 - 490 mm
Hloubka sedu:410 - 560 mm
Výška zádové opěrky:460 - 510 mm
Celková šířka:610 - 620 mm
Celková délka:Max. 1130 mm
Rychlost:6/10 km/h
Kapacita baterie:50 Ah, 60 Ah, 80 Ah
Maximální dojezd:max. 40 km (s 80 Ah bateriemi)
Nastavení úhlu zádové opěrky:85° až 120°
Poloměr otáčení:560 - 630 mm
Max. svahová dostupnost:
Maximální výška překonání překážky:100 mm
Elektronika:VR2, R-Net
Min. Wheelchair Weight:130 kg
Maximální hmotnost uživatele:136 kg
Barvy:4 barvy: zelená, oranžová, černá, stříbrná
Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.“

Dokumentace