{

QUICKIE Q400 R Sedeo LiteElektrický vozík - zadní pohon

Výkon v kompaktním balení

Skvělé vlastnosti v interiéru, dostatek energie v exteriéru

Nový elektrický vozík Q400 R nabízí dokonale vyvážený poměr mezi skvělou ovladatelností v interiéru a vysokým výkonem při jízdě v exteriéru. To vše v kombinaci s kompaktním minimalistickým stylem.
​V této verzi je vozík Q400 M vybavený standardním sedacím systémem Sedeo Lite.

Objednat předvedení

Základní cena: 124 085,00 Kč

Úhrada ZP: 115 000,00 Kč

Doplatek klienta: 9 085,00 Kč

Kód ZP: 5002351

Spolehlivý vozík s pohonem zadních kol - dokonalý v interiéru

Dokonalé ovladatelnosti v interiéru bylo dosaženo díky použití ultra – kompaktního podvozku. Tato verze vozíku Q400 v základním provedení obsahuje sedací systém SEDEO PRO

Skvělé jízdní vlastnosti

Doménou vozíku Q400 R je intuitivní ovládání a kompaktní 61 - 62 cm široký podvozek s poloměrem otáčení 56 - 63 centimetrů. 
Pro jednodušší přístup ke stolu, popřípadě k vozidlům s nízkou výškou sedadla je možné využít výšky sedu vozíku od 415 mm.

Stabilní jízdní vlastnosti

Plně odpružený podvozek vozíku Q400 R propůjčuje velice stabilní jízdní vlastnosti a kvalitní trakci za všech podmínek

Energie pro vaši nezávislost

Pro zajištění vaší nezávislosti vám nový vozík Q400 přináší novou řadu výkonných motorových jednotek. Vybrat si můžete ze motorů s rychlostí 6 nebo 10 km/h*. O dostatek energie pro tyto silné motory se starají baterie s kapacitou 50, 60 nebo 80 Ah.

* (Elektrické vozíky s rychlostí vyšší než 6 km/h nejsou schválené podle zákona č. 56/2001 Sb, § 3 k provozu na pozemních komunikacích a nejsou hrazené zdravotní pojišťovnou.)

Spolehlivý vozík s pohonem zadních kol - dokonalý v interiéru

Ovládání na dosah vašich prstů

Další důležitý krok při výběru elektrického vozíku je zvolit správný typ ovládání. Nová Q série disponuje celou řadou ovladačů, od standardních VR2 joysticků až po R-NET ovladač disponující velkým a lehce čitelným HD kontrolním panelem.


KONEKTIVITA

Ovládání vašeho vozíku je možné rozšířit o další funkce. K dispozici je například IR rozhrání díky kterému můžete ovládat všechna zařízení disponující tímto rozhraním, jako jsou televize, DVD, hudební systémy atd.

BLUETOOTH & IDRIVE

Ovládejte váš chytrý telefon, tablet či počítač pomocí Bluetooth nebo IDrive rozhraní. Veškeré vaše domácí zařízení můžete mít pod kontrolou.


QUICKIE PATENTOVANÁ PŘÍDAVNÁ TLAČÍTKA

Díky patentovanému systému přídavných tlačítek je možné ovládání vozíku ještě více upravit podle vašich potřeb. Přídavným tlačítkům je možné naprogramovat jakoukoliv funkci a poté je umístit téměř na jakékoliv místo na vozíku.

C-Me

Jízda rychlostí 4,8 km/h ve zvýšené pozíci s C-ME

U C-ME jde především o to, abyste se viděli jen a jen vy. Zvedněte se až o 300 mm při rychlosti 4,8 km/h a pohybujte se bok po boku se všemi kolem. Navíc odpružení vašeho elektrického vozíku zůstává aktivní, i když jste ve zvýšené poloze. Jízda je tedy stejně plynulá a stabilní bez ohledu na výšku sedačky. Dokonce se můžete zvedat nebo klesat pouhým stisknutím tlačítka, aniž byste museli zastavovat i během přecházení!

Více informací

Jízda rychlostí 4,8 km/h ve zvýšené pozíci s C-ME

Objednejte si předvedení produktu QUICKIE Q400 R Sedeo Lite

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5002351
Celková šířka:640 mm
Celková délka:Max. 1190 mm
Šířka sedu:385 - 510 mm
Výška sedu:415 - 490 mm
Hloubka sedu:410 - 560 mm
Výška zádové opěrky:460 - 510 mm
Náklon zádové opěrky:85° až 120°
Poloměr otáčení:950 mm
Technické parametry/Vlastnosti
Maximální dojezd:max. 40 km (s 80 Ah bateriemi)
Výběr rychlostí:6/10 km/h
Baterie:50 Ah, 60 Ah, 80 Ah
Maximální bezpečný sklon:
Maximální výška překonání obrubníku:80 mm (100 mm with kerb climber)
Elektronika:VR2, R-Net
Minimální hmotnost vozíku:130 kg
Maximální hmotnost uživatele:136 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.