Sedací systémy / Leckey / Polohování vstoje / Leckey Mygo Stander

Leckey Mygo StanderStavěcí systém

Modulární lehce nastavitelný stavěcí systém.

Multifunkční stavěcí zařízení Mygo Stander vám nabízí všestranné terapeutické řešení, které roste spolu s vaším dítětem. Svou konstrukcí umožňuje polohování ve vzpřímené, pronační i supinační poloze.

Mygo Stand podporuje vývoj kostního a svalového systému u dětí s mírnými až složitými polohovacími potřebami. Tento úhlově nastavitelný stojan může být nakonfigurován a přizpůsoben tak, aby vyhovoval individuálním polohovacím potřebám a splňoval měnící se terapeutické cíle v návaznosti na růstu dítěte a jeho měnících se potřebách.

Tento produkt se dodává ve více variantách. Uvedená cena je orientační. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Objednat předvedení

Základní cena: 66 033,00 Kč

Úhrada ZP: 58 434,88 Kč

Doplatek klienta: 7 598,12 Kč

Kód ZP: 5002040

LECKEY Mygo pediatrický stander

Objednejte si předvedení produktu Leckey Mygo Stander

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5002040
Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele:40 kg / 60 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace