Mygo Stander Stavěcí systém

Modulární lehce nastavitelný stavěcí systém pro měnící se potřeby v průběhu užívání.

Multifunkční stavěcí zařízení Mygo Stander vám nabízí všestranné terapeutické řešení, které roste spolu s vaším dítětem. Svou konstrukcí umožňuje polohování ve vzpřímené, pronační i supinační poloze.

Mygo Stand podporuje vývoj kostního a svalového systému u dětí s mírnými až složitými polohovacími potřebami. Tento úhlově nastavitelný stojan může být nakonfigurován a přizpůsoben tak, aby vyhovoval individuálním polohovacím potřebám a splňoval měnící se terapeutické cíle v návaznosti na růstu dítěte a jeho měnících se potřebách.

Tento produkt se dodává ve více variantách. Uvedená cena je orientační. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

VÍCE INFO >

Základní cena: 57 252 Kč
Úhrada ZP: 57 252 Kč
Doplatek klienta: 0 Kč
Kód ZP: 0136008
LECKEY Mygo pediatrický stander

OBRÁZKY A VIDEA

Lifestyle 1 - Mygo Stander
Lifestyle 2 - Mygo Stander
Mygo Stander - Front view

Zajistit JENX Mygo Stander předvedení

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Je vám méně než 18 let? Neposkytujte nám prosím žádné osobní údaje. Zde se můžete seznámit s našimi pokyny a postupy, kterými se řídíme při zpracování osobních dat a naše zásady ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Jaká jsou vaše práva?

Na vyžádání vám sdělíme, jaké informace o vás evidujeme a v případě nepřesností můžete požádat o jejich opravu. Můžete požádat o kopii vašich informací a popřípadě požádat o jejich používání. Chcete-li podat žádost, kontaktujte nás prosím na adrese data.privacy@sunrisemedical.eu.