Squiggles Stander Stavěcí systém

Nastavitelný stojan 3 v 1 je určený pro děti ve vývoji.

Pediatrický stavěcí systém Squiggles nabízí všestranné lehce nastavitelné řešení  3 v 1. Nabízí jak vzpřímené, pronační tak i supinační polohování ve stoje. Díky nastavitelné posturální opoře zajišťuje skvělý komfort a optimální klinické řešení v každé poloze.

Squiggles Stand disponuje širokým rozsahem nastavení výšky postavy pro děti ve věku od 1 do 5 let.

VÍCE INFO >

Základní cena: 62 468 Kč
Úhrada ZP: 60 000 Kč
Doplatek klienta: 2 468 Kč
Kód ZP: 0140066
Stojan pro děti Squiggles od LECKEY

OBRÁZKY A VIDEA

Lifestyle 1 - Squiggles Stander
Lifestyle 2 - Squiggles Stander
Squiggles Stander - Varianty

Zajistit JENX Squiggles Stander předvedení

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Je vám méně než 18 let? Neposkytujte nám prosím žádné osobní údaje. Zde se můžete seznámit s našimi pokyny a postupy, kterými se řídíme při zpracování osobních dat a naše zásady ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Jaká jsou vaše práva?

Na vyžádání vám sdělíme, jaké informace o vás evidujeme a v případě nepřesností můžete požádat o jejich opravu. Můžete požádat o kopii vašich informací a popřípadě požádat o jejich používání. Chcete-li podat žádost, kontaktujte nás prosím na adrese data.privacy@sunrisemedical.eu.