Sedací systémy / Leckey / Polohování vstoje / Leckey Squiggles Stander

Leckey Squiggles StanderStavěcí systém

Nastavitelný stojan 3 v 1 je určený pro děti ve vývoji.

Pediatrický stavěcí systém Squiggles nabízí všestranné lehce nastavitelné řešení  3 v 1. Nabízí jak vzpřímené, pronační tak i supinační polohování ve stoje. Díky nastavitelné posturální opoře zajišťuje skvělý komfort a optimální klinické řešení v každé poloze.

Squiggles Stand disponuje širokým rozsahem nastavení výšky postavy pro děti ve věku od 1 do 5 let.

Objednat předvedení

Základní cena: 69 312,00 Kč

Úhrada ZP: 58 434,88 Kč

Doplatek klienta: 10 877,12 Kč

Kód ZP: 5002042

Stojan pro děti Squiggles od LECKEY

Objednejte si předvedení produktu Leckey Squiggles Stander

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5002042
Celková výška:690 mm
Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele:22 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace