Horizon Stander Stavěcí systém

Multifunkční stavěcí zařízení pro děti i dospělé.

Revoluční stojan 3 v 1 LECKEY Horizont je určen pro dětské i dospělé uživatele s komplexními posturálními potřebami. Horizont se dodává ve třech velikostech a je vhodný pro děti od 4 let až do dospělosti.

Polohování se provádí z výchozí vodorovné polohy, což je výhodné zejména z hlediska přesunu klienta. Horizont nabízí jak pronační, tak i supinační polohování. Změny mezi těmito funkcemi docílíte jednoduchou výměnou několika částí a fixačních popruhů.

K dispozici nabízí celou řadu funkcí a příslušenství, včetně hrudních, kyčelních, kolenních pásů a nožních podložek, které poskytují svému uživateli snadnou nastavitelnost a optimální pozici vertikalizace.

Tento produkt se dodává ve více variantách. Uvedená cena je orientační. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

VÍCE INFO >

Základní cena: 94 200 Kč
Úhrada ZP: 60 000 Kč
Doplatek klienta: 34 200 Kč
Kód ZP:
Nastavitelný stojan Horizon od LECKEY

OBRÁZKY A VIDEA

Horizon Stander - Green
Horizon Stander - Grey
Horizon Stander - Sideview

Zajistit JENX Horizon Stander předvedení

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Je vám méně než 18 let? Neposkytujte nám prosím žádné osobní údaje. Zde se můžete seznámit s našimi pokyny a postupy, kterými se řídíme při zpracování osobních dat a naše zásady ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Jaká jsou vaše práva?

Na vyžádání vám sdělíme, jaké informace o vás evidujeme a v případě nepřesností můžete požádat o jejich opravu. Můžete požádat o kopii vašich informací a popřípadě požádat o jejich používání. Chcete-li podat žádost, kontaktujte nás prosím na adrese data.privacy@sunrisemedical.eu.