Sedací systémy / Leckey / Polohování vstoje / Leckey Horizon Stander

Leckey Horizon StanderStavěcí systém

Multifunkční stavěcí zařízení pro děti i dospělé

Revoluční stojan 3 v 1 LECKEY Horizont je určen pro dětské i dospělé uživatele s komplexními posturálními potřebami. Horizont se dodává ve třech velikostech a je vhodný pro děti od 4 let až do dospělosti.

Polohování se provádí z výchozí vodorovné polohy, což je výhodné zejména z hlediska přesunu klienta. Horizont nabízí jak pronační, tak i supinační polohování. Změny mezi těmito funkcemi docílíte jednoduchou výměnou několika částí a fixačních popruhů.

K dispozici nabízí celou řadu funkcí a příslušenství, včetně hrudních, kyčelních, kolenních pásů a nožních podložek, které poskytují svému uživateli snadnou nastavitelnost a optimální pozici vertikalizace.

Tento produkt se dodává ve více variantách. Uvedená cena je orientační. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Objednat předvedení

Základní cena: 104 522,00 Kč

Úhrada ZP: 58 434,88 Kč

Doplatek klienta: 46 087,12 Kč

Kód ZP: 5002049

Nastavitelný stojan Horizon od LECKEY

Objednejte si předvedení produktu Leckey Horizon Stander

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5002049
Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele:50kg / 80 kg / 100 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace