Sedací systémy / Leckey / Polohování vstoje / Leckey Squiggles+ Stander

Leckey Squiggles+ StanderStavěcí systém

Pronační a supinační vertikalizační systém s možností obdukce dolních končetin

Polohování ve stoji je pro optimální vývoj dítěte velmi důležité. Vzpřímená poloha zlepšuje funkci vnitřních orgánů a celého nosného aparátu – kostí a kloubů dolních končetin.

Jeden z důležitých aspektů, které mají vliv na vývoj kyčelních jamek, je správný úhel stehenní kosti vůči pánvi. Za tímto účelem je možné u nového vertikalizátoru Squiggles+ polohovat každou končetinu zvlášť a tím i nastavit optimální úhel abdukce dolních končetin.

Objednat předvedení

Základní cena: 77 226,00 Kč

Úhrada ZP: 58 434,88 Kč

Doplatek klienta: 18 791,12 Kč

Kód ZP: 5012369

Squiggles+ vertikalizátor s možností obdukce
Abdukce kyčlí až 60°

Abdukce kyčlí až 60°

Vertikalizační systém Squiggles+ nabízí možnost nastavení abdukce kyčlí až 60°. Změnu úhlu usnadňuje vestavěný úhloměr.

Široká nabídka barev

Široká nabídka barev

V základním provedení Squiggles+ obsahuje barevné doplňky:

2 opěrné pásy (pánevní a hrudní)

1 podporu pánve

1 hrudní podporu

1 pár bočních hrudních pelot

1 pár kolenních opor

1 pánevní fixační pás

1 polstrování nosníku hlavové opěrky

Objednejte si předvedení produktu Leckey Squiggles+ Stander

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5012369
Věkové rozmezí:1 - 5
Výška uživatele:Min 730mm Max 1110mm
Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele:22 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace