{

RGK Shark RTHand Bike

Správná volba pro každého sportovce.

Správná volba pro každého sportovce.

Užijte si jízdu. Ucítíte vítr ve vlasech.
» Shark RT byl vyvinut pro amatérské cyklisty a poloprofesionální sportovce. 
» Nabízí stejný výkon jako Shark RS, ale s lepší nastavitelností a flexibilitou. Nový odlehčený design předurčuje Shark RT jako ideální handbike pro každého cyklistu.

 

Objednat předvedení

Základní cena: 115 000,00 Kč

Úhrada ZP: 0 Kč

Doplatek klienta: 115 000,00 Kč

Kód ZP: Nehrazeno

RGK Shark RT sportovní handbike

Objednejte si předvedení produktu RGK Shark RT

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:Nehrazeno
Celková šířka:38 / 40 /42 cm
Délka kliky:175 mm
Barvy:4 barvy
Technické parametry/Vlastnosti
Brzda:Sram
Celková váha:Od 14,9 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace