Elite Sportovní vozík

S vášní pro vítězství.

Navržený a vytvořený tak, aby vám padnul jako druhá kůže. Pro vás. Pro vaše vítězství.

Vozík Elite je určen pro elitní hráče, kteří znají své potřeby a chtějí dosáhnout nejvyšší úrovně v soutěžich. Díky naprostému přizpůsobení tělu hráče i hře samotné razí vozík Elite cestu designu a výkonu. Tento vozík nejvyšší kategorie vás dostane okamžitou reakci na každý váš pohyb.
Díky integrované ose zadních kol, integrované stupačce, ochrannému rámu a kolečku proti převrácení, nabízí tento vozík bezkonkurenční jízdní vlastnosti a ovladatelnost.

Vlastnosti 

» Pevný rám z hliníku 7020 vyrobený přesně na míru 
» Moderní vzhled 
» Osa zadních kol, ochranný rám a kolečko proti převrácení integrované v rámu 
» Integrovaná stupačka 
» Volitelné nastavitelné těžiště a stupačka 
» Ergonomická sedačka a zádová opěrka 
» Sklon zadních kol: 16°, 18°, 20°, 22° 
» Různé tvary ochranného rámu 
» Nastavitelný potah sedačky a zádové opěrky 
» Na výběr pevný rám z hliníku nebo karbonu 
» Nosnost 125 kg

VÍCE INFO >

Základní cena: 125 000 Kč
Úhrada ZP: 0 Kč
Doplatek klienta: 125 000 Kč
Kód ZP: Nehrazeno
RGK Elite sportovní basketbalový vozík

Zajistit QUICKIE Elite předvedení

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Je vám méně než 18 let? Neposkytujte nám prosím žádné osobní údaje. Zde se můžete seznámit s našimi pokyny a postupy, kterými se řídíme při zpracování osobních dat a naše zásady ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Jaká jsou vaše práva?

Na vyžádání vám sdělíme, jaké informace o vás evidujeme a v případě nepřesností můžete požádat o jejich opravu. Můžete požádat o kopii vašich informací a popřípadě požádat o jejich používání. Chcete-li podat žádost, kontaktujte nás prosím na adrese data.privacy@sunrisemedical.eu.