{

RGK Shark RSHand Bike

Volba šampionů. Stvořen vítězit.

Volba šampionů. Stvořen vítězit.

Maximální výkon pro svobodu vašeho pohybu.
Shark RS - správná volba pro aktivní závodníky.

 

Objednat předvedení

Základní cena: 157 000,00 Kč

Úhrada ZP: 0 Kč

Doplatek klienta: 157 000,00 Kč

Kód ZP: Nehrazeno

RGK Shark RS závodní handbike
Více než skvělý design.

Více než skvělý design.

Design inovovaného rámu nabízí více volného prostoru pro pohyb horních končetin a ergonomii a určuje nový standard v jízdních vlastnostech.
Energie, akce, adrenalin.

Energie, akce, adrenalin.

Vše je kombinováno s nízkou hmotností. 
Stvořen vítězit.

Stvořen vítězit.

Nový Shark RS je navržen pro budoucí šampiony.

Objednejte si předvedení produktu RGK Shark RS

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:Nehrazeno
Celková šířka:34 - 42 cm in 2 cm increments
Délka kliky:155 - 175 mm in 5 mm incremets
Barvy:30 barev
Technické parametry/Vlastnosti
Brzda:Sram
Celková váha:Od 12,9 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace