Q700 F SEDEO PRO

Elektrický vozík - přední pohon

Základní cena  Kč 144 000

Maximální svoboda

Objevte spolu s námi skvělé jízdní vlastnosti nového vozíku Q700 F. Díky novému inovativnímu odpružení všech kol a vysoce nastavitelnému sedacímu systému Sedeo Pro, vám přináší to nejlepší řešení bez kompromisů.
Ovládání pohonu předních kol vám může, alespoň z počátku, připadat nezvyklé. Nicméně po překonání prvních několika kilometrů jízdy vám přinese skvělé možnosti a výkon při pohybu v exteriéru. I přes delší „stopu“ v interiéru oceníte ovladatelnost a hbité zatáčení.

Kliknutím a tažením myši docílíte rotace

Styl je otázka osobních preferencí

Revoluční technické řešení si žádá i inovaci v oblasti designu. Pro novou řadu vozíků Q-série jsme zvolili minimalistický design založený na základní černé matné barvě podvozku a komponent, který je možné rozšířit o zaměnitelné barevné prvky. Výsledkem je velmi elegantní a čistý vzhled s možností uzpůsobení podle vašich požadavků.Kliknutím změníte barvu

Zaměřený na maximální výkon v terénu

Užijte si skvělé jízdní vlastnosti v terénu, překonávejte terénní nerovnosti, rampy a obrubníky s novým elektrickým vozíkem Q700 F Sedeo Pro. Díky plnému odpružení a nezávislému zavěšení všech kol si užijte hladké a stabilní jízdy a maximální komfort ovládání.

 • Plně odpružený podvozek
 • Technologie vyrovnání trakce
 • Gyro kontrola trakce
 • Motory & Baterie
 • Styl
 • Maximální komfort jízdy díky plnému odpružení podvozku FTS

  Nový systém nezávislého zavěšení všech kol a plného odpružení podvozku „FTS“ (Full Track Suspension) vám přináší maximální jízdní komfort v jakémkoliv prostředí. Plně odpružený podvozek pohlcuje veškeré rázy způsobené jízdou po nerovnostech.

 • Maximální trakce díky nastavitelným tlumičům

  Preferujete více sportovní nebo komfortní nastavení jízdních vlastností? Ať již jsou vaše preference jakékoliv, nový elektrický vozík Q700 F se vám plně přizpůsobí. Nový systém odpružení FTS je možné díky nastavitelným tlumičům nastavit přesně podle vašich potřeb a jízdního stylu.

 • Bezpečnější a jednodušší jízda

  Gyroskopický systém kontroly trakce automaticky vyhodnocuje a opravuje i ty nejmenší odchylky od směru řízení. Poskytne vám velice přesnou korekci veškerých nerovností terénu a tím sníží nároky na vaše zásahy do řízení. Díky tomu se ovládání a jízda na vozíku stává mnohem bezpečnější a méně náročnou, zejména pokud používáte k ovládání speciální ovladače.

 • Energie pro vaši nezávislost

  Pro zvýšení vaší nezávislosti vám nový vozík Q700 přináší novou řadu výkonných motorových jednotek. Vybrat si můžete z celé řady motorů s rychlostí 6, 8, 10 nebo 13 km/h*. O dostatek energie pro tyto silné motory se starají baterie s kapacitou 60 nebo 80 Ah.

  * (Elektrické vozíky s rychlostí vyšší než 6 km/h nejsou schválené podle zákona č. 56/2001 Sb, § 3 k provozu na pozemních komunikacích a nejsou hrazené zdravotní pojišťovnou.)

 • Nadčasový minimalistický design

  Pro novou řadu vozíků Q-série jsme zvolili minimalistický design založený na základní černé matné
  barvě podvozku a komponent, který je možné rozšířit o zaměnitelné barevné prvky.
  Výsledkem je velmi elegantní a čistý vzhled s možností uzpůsobení podle vašich požadavků.
  Barevné doplňky dokonale doplňují styl vašeho vozíku.
  Vybrat si můžete až ze sedmi barevných kombinací, které je možné v průběhu užívání jednoduše měnit.

  Nevybrali jste si? Popřípadě požadujete více barevných kombinací? Naše oddělení individuálních úprav „B4U“ je vám plně k dispozici.

Zaměřený na maximální výkon v terénu

SEDEO PRO - VARIABILNÍ SEDACÍ SYSTÉM

Sedací systém SEDEO PRO je tvořen variací široké škály sedacích polštářů a zádových opěrek v kombinaci s moderním, plně nastavitelným a lehce konfigurovatelným rámem sedačky. Nabízí vynikající možnosti volby podpory a polohování pro zajištění mírných až středních klinických potřeb.

 • Vzad odklopné bočnice

  Pro snadný transport klienta do / z vozíku je vozík Q700 v základním provedení vybaven vzad odklopnými bočnicemi. Popřípadě je možné vozík vybavit bočnicemi s centrálním uchycením nebo v případě polohovací zádové opěrky o odklopné bočnice s redukcí střihu.

 • Jednoduše nastavitelný

  Základ sedacího systému SEDEO PRO tvoří jednoduše nastavitelná platforma, která sdružuje ostatní komponenty, jako jsou různé typy sedacích polštářů a zádových opěrek, bočnice a stupačky.

 • Anti - střižný mechanismus zádové opěrky

  Klientům, kteří potřebují měnit v průběhu dne polohu sedu a nejsou schopni samostatného přesunu váhy, je určena elektricky úhlově nastavitelná zádová opěrka s anti - střižným mechanismem.

  Tento mechanismus při polohování zabraňuje nechtěnému posunu zádové opěrky vůči zádům klienta.   

 • Polohovací stupačky

  Pro klienty s potřebou polohování dolních končetin je možné vozík doplnit o polohovací stupačky. Polohovací stupačky se nabízí ve dvou variantách:

  • Mechanicky polohovací – dělené stupátka.
  • Elektricky polohovací – dělené stupátka / se spojenou stupačkou / se spojenou stupačkou a redukcí střihu.
SEDEO PRO - VARIABILNÍ SEDACÍ SYSTÉM

Ovládání na dosah vašich prstů

Další důležitý krok při výběru elektrického vozíku je zvolit správný typ ovládání. Nová Q série disponuje celou řadou ovladačů, od standardních VR2 joysticků až po R-NET ovladač disponující velkým a lehce čitelným HD kontrolním panelem.


KONEKTIVITA

Ovládání vašeho vozíku je možné rozšířit o další funkce. K dispozici je například IR rozhrání díky kterému můžete ovládat všechna zařízení disponující tímto rozhraním, jako jsou televize, DVD, hudební systémy atd.

BLUETOOTH & IDRIVE

Ovládejte váš chytrý telefon, tablet či počítač pomocí Bluetooth nebo IDrive rozhraní. Veškeré vaše domácí zařízení můžete mít pod kontrolou.


QUICKIE PATENTOVANÁ PŘÍDAVNÁ TLAČÍTKA

Díky patentovanému systému přídavných tlačítek je možné ovládání vozíku ještě více upravit podle vašich potřeb. Přídavným tlačítkům je možné naprogramovat jakoukoliv funkci a poté je umístit téměř na jakékoliv místo na vozíku.

Technické informace

Kód zdravotní pojišťovny:07 / 0135593
Šířka sedu:380 - 560 mm
Výška sedu:415 - 490 mm
Hloubka sedu:400 - 560 mm
Výška zádové opěrky:440 - 560 mm
Celková šířka:640 mm
Celková délka:Max. 1340 mm
Rychlost:6 & 8 km/h (standard), 10 & 13 km/h volitelně
Kapacita baterie:60 Ah, 80 Ah (volitelně)
Maximální dojezd:max. 40 km (s 80 Ah bateriemi)
Sklon sedačky:30° / 50°
Poloměr otáčení:735 mm
Max. svahová dostupnost:
Maximální výška překonání překážky:70 mm
Elektronika:R-Net ovladač; světla & světla
Maximální hmotnost uživatele:160 kg
Barvy:7 barev: červená, modrá, zelená, oranžová, bílá, černá, stříbrná
Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.“

Dokumentace