QUICKIE Q500 H Sedeo ProElektrický vozík

Nová generace elektrických vozíků

Nová generace elektrických vozíků

Hybridní podvozek použitý u tohoto vozíku v sobě kombinuje skvělé schopnosti ovládání v interiéru a vysokou stabilitu a agilitu ve venkovním prostředí. I přes původní koncepci, která byla v minulosti používána hlavně u sportovních vozíků, tvoří hybridní pohon v našem portfoliu naprostou novinku. Revoluční je také způsob použitého odpružení, které tomuto řešení dává naprosto jedinečné jízdní vlastnosti. Vozík vybavený tímto podvozkem se mimořádně dobře ovládá jak v exteriéru tak interiéru.

Objednat předvedení

Základní cena: 146 000,00 Kč

Úhrada ZP: 141 999,70 Kč

Doplatek klienta: 4 000,30 Kč

Kód ZP: 5002346

Hybridní pohonná jednotka

I přes původní koncepci, která byla v minulosti používána hlavně u sportovních vozíků, tvoří hybridní pohon v našem portfoliu naprostou novinku. Revoluční je také způsob použitého odpružení, které tomuto řešení dává naprosto jedinečné jízdní vlastnosti.

Inovativní, dynamický systém odpružení aktivně absorbuje nárazy, které vznikají při pohybu v terénu, čímž zvyšuje pohodlí při jízdě, snižuje únavu klienta a v konečném důsledku prodlužuje dobu, po kterou může uživatel vozík ovládat.

Elektrický invalidní vozík Q500 H SEDEO PRO se dodává s čtyřpólovými motory, které nabízí maximální rychlost 6, 8, 10 nebo 12,5 km/h*.
* (Elektrické vozíky s rychlostí vyšší než 6 km/h nejsou schválené podle § 3. zákona č. 56/2001 Sb. k provozu na pozemních komunikacích a nejsou hrazené zdravotní pojišťovnou.)

Hybridní pohonná jednotka

SEDEO PRO - Variabilní sedací systém

Sedací systém SEDEO PRO je tvořen variací široké škály sedacích polštářů a zádových opěrek v kombinaci s moderním, plně nastavitelným a lehce konfigurovatelným rámem sedačky.

 • Základ sedacího systému SEDEO PRO tvoří jednoduše nastavitelná platforma, která sdružuje ostatní komponenty, jako jsou různé typy sedacích polštářů a zádových opěrek, bočnice a stupačky.

 • Klientům, kteří potřebují měnit v průběhu dne polohu sedu a nejsou schopni samostatného přesunu váhy, je určena elektricky úhlově nastavitelná zádová opěrka s anti - střižným mechanismem.

  Tento mechanismus při polohování zabraňuje nechtěnému posunu zádové opěrky vůči zádům klienta.   

 • Pro klienty s potřebou polohování dolních končetin je možné vozík doplnit o polohovací stupačky. Polohovací stupačky se nabízí ve dvou variantách:

  • Mechanicky polohovací – dělené stupátka.
  • Elektricky polohovací – dělené stupátka / se spojenou stupačkou / se spojenou stupačkou a redukcí střihu.
 • Pro snadný transport klienta do / z vozíku je vozík Q700 v základním provedení vybaven vzad odklopnými bočnicemi. Popřípadě je možné vozík vybavit bočnicemi s centrálním uchycením nebo v případě polohovací zádové opěrky o odklopné bočnice s redukcí střihu.

 • Sedací systém SEDEO PRO nabízí širokou škálu rozměrů a konturací. Pro klienty s nejvyššími klinickými požadavky na polohování tento systém nabízí flexibilně nastavitelnou zádovou opěrku.

SEDEO PRO - Variabilní sedací systém

Ovládání na dosah vašich prstů

Další důležitý krok při výběru elektrického vozíku je zvolit správný typ ovládání. Nová Q série disponuje celou řadou ovladačů, od standardních VR2 joysticků až po R-NET ovladač disponující velkým a lehce čitelným HD kontrolním panelem.


KONEKTIVITA

Ovládání vašeho vozíku je možné rozšířit o další funkce. K dispozici je například IR rozhrání díky kterému můžete ovládat všechna zařízení disponující tímto rozhraním, jako jsou televize, DVD, hudební systémy atd.

BLUETOOTH & IDRIVE

Ovládejte váš chytrý telefon, tablet či počítač pomocí Bluetooth nebo IDrive rozhraní. Veškeré vaše domácí zařízení můžete mít pod kontrolou.


QUICKIE PATENTOVANÁ PŘÍDAVNÁ TLAČÍTKA

Díky patentovanému systému přídavných tlačítek je možné ovládání vozíku ještě více upravit podle vašich potřeb. Přídavným tlačítkům je možné naprogramovat jakoukoliv funkci a poté je umístit téměř na jakékoliv místo na vozíku.

C-Me

Jízda rychlostí 4,8 km/h ve zvýšené pozíci s C-ME

U C-ME jde především o to, abyste se viděli jen a jen vy. Zvedněte se až o 300 mm při rychlosti 4,8 km/h a pohybujte se bok po boku se všemi kolem. Navíc odpružení vašeho elektrického vozíku zůstává aktivní, i když jste ve zvýšené poloze. Jízda je tedy stejně plynulá a stabilní bez ohledu na výšku sedačky. Dokonce se můžete zvedat nebo klesat pouhým stisknutím tlačítka, aniž byste museli zastavovat i během přecházení!

Více informací

Jízda rychlostí 4,8 km/h ve zvýšené pozíci s C-ME

Objednejte si předvedení produktu QUICKIE Q500 H Sedeo Pro

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5002346
Celková šířka:max. 640 mm
Celková délka:max. 1195 mm
Šířka sedu:380 – 560 mm
Výška sedu:415 – 490 mm
Hloubka sedu:400 – 600 mm
Výška zádové opěrky:530 – 720 mm
Náklon zádové opěrky:90° to 150°
Poloměr otáčení:910 mm
Technické parametry/Vlastnosti
Maximální dojezd:40 km
Výběr rychlostí:6/8/10/12.5 kph
Baterie:60 Ah, 80 Ah volitelně
Maximální bezpečný sklon:10°
Maximální výška překonání obrubníku:85 mm
Elektronika:R-Net ovlada včetně světel a směrových světel
Maximální hmotnost uživatele:160 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace