Extreme X8

Elektrický vozík s pohonem 4×4

Elektrický vozík Extreme X8 rozhodně není standardní vozík! Je to vozík, který se stane vašim partnerem, ať již se chystáte do jakéhokoliv terénu.
Písek, sníh, vysoké obrubníky, bláto*… Nic z toho s tímto vozíkem není problém. S vozíkem Magic Mobility Xtreme X8, se díky extrémnímu výkonu a pohonu všech kol 4 x 4, můžete vydat na jakékoliv dobrodružství.

* Mějte prosím na paměti, že váš vozík obsahuje elektrické motory, které jsou citlivé na vlhkost. Nikdy neprojíždějte vodou ani vozík nevystavujte dlouhodobé vlhkosti.

Objednat předvedení

Základní cena: 366 159,00 Kč

Úhrada ZP: 138 295,36 Kč

Doplatek klienta: 227 863,64 Kč

Kód ZP: 5013983

Crash Tested Extreme X8 - elektrický vozík do extrémního terénu
Čtyři na sobě nezávislé motory s vysokým kroutícím momentem a extrémní účinností.

Čtyři na sobě nezávislé motory s vysokým kroutícím momentem a extrémní účinností.

Elektrický vozík Extreme X8 je osazen čtyřmi na sobě nezávislými, vysoce účinnými motory, které tomuto vozíku poskytují maximální výkon v každém terénu. Jedna z dalších výhod tohoto řešení je mimo jiné i to, že vysoká účinnost motorů prodlužuje životnost baterií.

Nepřekonatelné schopnosti  při překonávání obrubníků a překážek

Nepřekonatelné schopnosti při překonávání obrubníků a překážek

The Extreme X8 eats kerbs and small steps for breakfast. This is due to the four independent motors, all-terrain low pressure knobby tires and the articulating front suspension.

Odpružený podvozek s kyvným uchycením kol

Odpružený podvozek s kyvným uchycením kol

Elektrický vozík Extreme X8 vám díky odpružení podvozku, který udržuje všechna čtyři kola v kontaktu se zemí, nabízí mimořádně hladkou jízdu bez otřesů

Objednejte si předvedení produktu Extreme X8

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5013983
Celková šířka:710 mm
Celková délka:1030 mm (bez stupačky)
Šířka sedu:300-610 mm (Rehab sed) - 405-560 mm (Komfortní sed)
Výška sedu:470 / 495 / 520 mm
Hloubka sedu:305-560 mm (Rehab sed) - 405-560 mm (Komfortní sed)
Náklon sedu:Pevný 3º - Elektrický 0º to 5º
Výška zádové opěrky:430-635 mm (Komfortní zádová opěrka) - 480-635 mm (Rehab zádová opěrka)
Náklon zádové opěrky:Manuálně 0º až 170º / Elektrický 0º to 160º
Výška loketní opěrky:220 to 390 mm
Poloměr otáčení:660 mm
Technické parametry/Vlastnosti
Výběr rychlostí:10 km/h; 6 km/h při úhradě zdravotní pojišťovny
Baterie:70 Amp
Maximální výška překonání obrubníku:200 mm
Elektronika:R-Net
Minimální hmotnost vozíku:168 kg
Maximální hmotnost uživatele:182 kg (155 kg při použití polohování)
Přeprava
Testováno pro přepravu v automobilu?Při použití schváleného zádržného systému splňuje tento produkt všechny požadavky na bezpečnou přepravu ve vozidle podle normy ISO 7176-19.

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.