{

Magic Mobility Magic 360Elektrický vozík

Vždy svou vlastní cestou s elektrickým vozíkem Magic 360

PŘEDVEDENÍ ZDARMA

Svou vlastní cestou

Představujeme vám nový nejuniverzálnější elektrický vozík na světě Magic 360.

Magic 360 vám umožní vybrat si životní styl, jaký chcete. Díky novému kompaktnímu podvozku vám tento vozík nabízí skvělé jízdní vlastnosti jak v náročném terénu, tak v interiéru. Nakonfigurujte si podvozek vozíku podle svého vkusu.

Vyberte kola pro dobrodružství, která vás čekají. Přizpůsobte si svět tak, aby vám vyhovoval.

Objednat předvedení

Základní cena: 410 542,00 Kč

Úhrada ZP: 138 295,36 Kč

Doplatek klienta: 272 246,64 Kč

Kód ZP: 5013976

Crash Tested Magic 360 Elektrický vozík
Protože svět není plochý

Protože svět není plochý

Magic 360 je nejuniverzálnější kompaktní vozík na světě s off road potenciálem. Navržen na míru světu, ve kterém žijete. Magic 360 vám umožní vybrat si životní styl, jaký chcete. Nakonfigurujte si podvozek vozíku podle svého vkusu. Vyberte kola pro dobrodružství, která vás čekají. Přizpůsobte si svět tak, aby vám vyhovoval.

Vylepšené odpružení všech kol

Vylepšené odpružení všech kol

Plně nezávislé odpružení všech kol vyvinuté odborníky se dokonale postará o vaše pohodlí.

5 km/h s elektrickým zdvihem

5 km/h s elektrickým zdvihem

Nezpomalujeme ani v případě, že použijete při jízdě zdvih sedu, protože svět se nezastaví ani nezpomalí kvůli nikomu z nás.

Kompaktní podvozek o šířce 610–660 mm

Kompaktní podvozek o šířce 610–660 mm

První vozík, který je dostatečně kompaktní na to, aby se snadno pohyboval v interiéru, a zároveň je vybaven vším, co potřebujete pro skvělý pobyt v terénu.

Off-road hnací kola

Robustní v terénu

Vychutnejte si vzrušení s jízdy v terénu s Magic 360 vybaveným off-roadovými koly. Pokud vás láká náročná turistika, jízda lesem nebo pohyb mimo upravené cesty, proslavená robustnost a houževnatost vozíku Magic 360 vás podpoří. S vozíkem Magic 360 se můžete vydat po prašných cestách, vysokou trávu, blátivých cestách i lesích. Využít můžete i držáku na rybářský prut nebo nosiče zavazadel.

Robustní v terénu
Dobrodružství v přírodě

Crossover hnací kola

Dobrodružství v přírodě

Klíčem ke skvělému pocitu z pohybu na elektrickém vozíku Magic 360 je jeho flexibilita. Díky spojení s koly Crossover se můžete bez problémů a snadno pohybovat jak v náročném terénu, tak v interiéru svého domova. Magic 360 vám umožní pohyb po polních cestách, štěrkovém a blátivém povrchu. Pro ty z vás, kteří máte rádi dobrodružství, je to šance jak žít život, jaký jste vždy chtěli. Magic 360 je revoluce, ke které se snadno připojíte.

Pohyb po městě je výzva

Urban hnací kola

Pohyb po městě je výzva

Pohybujete se po dlážděných ulicích, chodnících a ve městské dopravě? S novým elektrickým vozíkem Magic 360 je to snadné. Proplétáte se v úzkých uličkách a využíváte jízdu výtahem? Máme pro vás skvělý elektrický vozík Magic 360, který vám nabízí elegantní a stylové řešení všech výzev, které na vás číhají při pohybu v městském prostředí. Ve spojení s „urban“ koly a elegantním vzhledem karoserie se můžete pustit do městského života ve velkém stylu.

Volitelné elektrické příslušenství

Ultimátní exteriérový elektrický vozík

Volitelné elektrické příslušenství

(1) Zdvih 300 mm a náklon sedu v prostoru 45°

(2) 95-180° polohovací podnožky

(3) Náklon 50°

(4) 95-160° polohování zádové opěrky

(5) Rychlost vozíku 5 km/h při současném použití zdvihu 300 mm.

(6) Plně nezávislé odpružení všech kol vyvinuté odborníky se dokonale postará o vaše pohodlí.

(7) Klíčem je flexibilita: tři různé styly kol vám otevírají svět jako nikdy předtím. Robustní a přesto snadno vyměnitelná.

Objednejte si předvedení produktu Magic Mobility Magic 360

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5013976
Celková délka:983 mm (*Délku a šířku vozíku ovlivňuje typ použitého sezení a typ stupačky)
Výška sedu:435 mm
Poloměr otáčení:555 mm
Technické parametry/Vlastnosti
Výběr rychlostí:10 km/h; 6 km/h při úhradě zdravotní pojišťovny
Pohon pojezdu:800 W, 68 Nm kroutící moment
Maximální hmotnost uživatele:160 kg
Přeprava
Testováno pro přepravu v automobilu?Při použití schváleného zádržného systému splňuje tento produkt všechny požadavky na bezpečnou přepravu ve vozidle podle normy ISO 7176-19.

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.