JAY BalanceSedací polštář na invalidní vozík

Inovativní sedací polštář nabízející optimální rovnováhu mezi stabilitou sedu a ochranou proti kožním defektům.

Inovativní, dvouvrstvý systém potahu sedačky.

Perfektní rovnováha mezi ochranou kůže a stabilitou.

» Pro větší pohodlí a ochranu je sedací polštář Jay Balance vybaven systémem dvojvrstvé ochrany. Inovativní krycí technologie použitá na vnitřní a vnější obal optimálně splňuje požadavky na dobrou prodyšnost a zároveň je efektivním řešením inkontinence..
» Vnitřní voděodolný potah se snadno čistí a udržuje, zatímco pěnová základna je díky zip uzávěru „Aqua-guard“ suchá.
» Pro větší ochranu proti kožním defektům je sedačka vybavena mikroklimatickým vnějším potahem odvádějícím teplo a vlhkost od pokožky. K dispozici je také inkontinentní a strečový vnější potah. Všechny typy potahů je možné prát v pračce při teplotě 60°C. Snadno se suší.
» Všechny typy vnějších potahů jsou uzpůsobeny pro snadnou aplikaci příslušenství (například abdukčních/addukčních klínů) určeného ke korekci správného sedu. Potah se vždy přizpůsobí tvaru sedačky bez vytváření povrchového napětí nebo nežádoucích záhybů na materiálu, z něhož je vyroben.

Objednat předvedení

Základní cena: 12 650,95 Kč

Úhrada ZP: 7 500,30 Kč

Doplatek klienta: 5 150,65 Kč

Kód ZP: 5002155

Jay Balance inovativní sedací polštář

Objednejte si předvedení vozíku JAY Balance

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5002155
Celková šířka:34 cm - 60 cm
Celková výška:8.5 cm
Hloubka:34 cm - 60 cm
Vlastnosti
Celková váha:2,4 kg (40 x 46 s hydrokoloidní vložkou); 1,9 kg (40 x 46 se vzduchovou vložkou)
Maximální hmotnost uživatele:136 kg (34 cm – 50 cm šířky); 225 kg (56 cm – 60 cm šířky)
Možnosti produktu
Typ krytu:Mikroklimatický, inkontinentní a strečový - vypínatelný
Typ sedacího polštáře:Hydrokoloidní, jednokomorová / dvoukomorová vzduchová

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace