{

JAY BalanceSedací polštář na invalidní vozík

Inovativní sedací polštář nabízející optimální rovnováhu mezi stabilitou sedu a ochranou proti kožním defektům.

Inovativní, dvouvrstvý systém potahu sedačky.

Perfektní rovnováha mezi ochranou kůže a stabilitou.

» Pro větší pohodlí a ochranu je sedací polštář Jay Balance vybaven systémem dvojvrstvé ochrany. Inovativní krycí technologie použitá na vnitřní a vnější obal optimálně splňuje požadavky na dobrou prodyšnost a zároveň je efektivním řešením inkontinence..
» Vnitřní voděodolný potah se snadno čistí a udržuje, zatímco pěnová základna je díky zip uzávěru „Aqua-guard“ suchá.
» Pro větší ochranu proti kožním defektům je sedačka vybavena mikroklimatickým vnějším potahem odvádějícím teplo a vlhkost od pokožky. K dispozici je také inkontinentní a strečový vnější potah. Všechny typy potahů je možné prát v pračce při teplotě 60°C. Snadno se suší.
» Všechny typy vnějších potahů jsou uzpůsobeny pro snadnou aplikaci příslušenství (například abdukčních/addukčních klínů) určeného ke korekci správného sedu. Potah se vždy přizpůsobí tvaru sedačky bez vytváření povrchového napětí nebo nežádoucích záhybů na materiálu, z něhož je vyroben.

KONTAKTUJTE NÁS

Základní cena: 14 037,00 Kč

Úhrada ZP: 7 304,64 Kč

Doplatek klienta: 6 732,36 Kč

Kód ZP: 5002155

Jay Balance inovativní sedací polštář
Vícevrstvá tvarovaná pěnová základna

Vícevrstvá tvarovaná pěnová základna

Sedací polštář Jay Balance je vybaven tvarovanou pěnovou základnou z pěny s uzavřenými buňkami. Díky tvaru zadní stěny a femorálnímu rozhraní zabraňuje migraci tekutin a zároveň jemně podpírá trochantery a zadní část pánve.

Optimální konstrukce PLO

Optimální konstrukce PLO

Velikost a tvar prostoru pro pánev (PLA) v základně vychází z antropometrických měření průměrné šířky pánevní kosti, aby byla zajištěna maximální stabilita většiny klientů. Zadní a strmější přední stěny PLO byly navrženy tak, aby zabránily migraci tekutiny a udržely ji tam, kde je potřeba. Nové podložky pro šikmou pánev (volitelně) také přidávají možnost přizpůsobit se šikmé pánevní poloze.

Inovativní systém dvou potahů

Inovativní systém dvou potahů

Vnitřní potah je vyroben z obousměrně elastické tkaniny dartex, je voděodolný a snadno se čistí. Zip Aquaguard a protiskluzová tkanina zajišťují, že základna zůstane čistá a suchá. K dispozici jsou tři varianty potahu: mikroklimatický, strečový a inkontinenční. Každý potah umožňuje přidání polohovacích vložek bez zvýšení povrchového napětí. Všechny vnější potahy lze prát v pračce na 60 °C a rychle schnou.

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5002155
Celková šířka:340 mm - 600 mm; s Cryo Fluid od 360 mm
Celková výška:75 mm / 110 mm hluboce konturovaná
Hloubka:340 mm - 600 mm; s Cryo Fluid od 360 mm
Vlastnosti
Celková váha:2,4 kg (40 x 46 s hydrokoloidní vložkou); 1,9 kg (40 x 46 se vzduchovou vložkou)
Maximální hmotnost uživatele:136 kg (34 cm – 50 cm šířky); 225 kg (56 cm – 60 cm šířky)
Možnosti produktu
Typ krytu:Mikroklimatický, inkontinentní a strečový - vypínatelný
Typ sedacího polštáře:Hydrokoloidní, jednokomorová / dvoukomorová vzduchová

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.