{

ZIPPIE Q300 M Mini KidsElektrický vozík - střední pohon

Extrémně úzký elektrický vozík s pohonem středních kol, který je navržen pro potřeby dětí ve vývinu.

Extrémně kompaktní dětský elektrický vozík s plnohodnotným pohonem středních kol, který je navržen pro děti ve vývinu.

Ať se jedná o bezproblémový pohyb po domě nebo o objevování přírody, Zippie Q300 M Mini představuje kompaktní dětský elektrický vozík, který nabízí stejnou energii pro dobrodružství jako má i vaše dítě!

Díky kompaktním rozměrům - šířce 520 mm a poloměru otáčení 1120 mm se dostane tam, kam ostatní nemohou. Přitom udrží vaše dítě na čerstvém vzduchu v bezpečí a stabilitě díky našemu patentovanému odpružení všech kol.

Pohon zajišťují super silné 4pólové motory s působivým dojezdem až 36 km. Objevování nebylo nikdy jednodušší! 70mm vysoké obrubníky? S volitelnými 14" hnacími koly je to hračka!  Tento elektrický vozík, vybavený spoustou možností pohonu a úprav, se přizpůsobí osobnosti vašeho dítěte!

Objednat předvedení

Základní cena: 155 340,00 Kč

Úhrada ZP: 138 295,36 Kč

Doplatek klienta: 17 044,64 Kč

Kód ZP: 5014591

Pohyb v interiéru

Omezený prostor? Seznamte se s ultra úzkou základnou

Od přeplněných učeben až po hektické chodby - ultrakompaktní základna vozíku Q300 M Mini Kids o šířce pouhých 520 mm je tak neuvěřitelně úzká, že se s ní dostanete i tam, kam ostatní nemohou.

 • Plnobodnotný pohon středních kol znamená, že hnací kola vozíku jsou umístěna uprostřed jeho délky. Pokud jsou umístěna směrem dopředu nebo dozadu, je poloměr otáčení širší (protože je zde větší část elektrického vozíku, která se může otáčet). Na hnacím kole je také menší hmotnost, což snižuje trakci. Model Q300 M Mini Kids poskytuje díky konstrukci pohonu středových kol TRUE nejkompaktnější poloměr otáčení se zvýšenou trakcí.

 • Díky technologii pohonu středních kol TRUE se Q300 M Mini Kids otáčí na místě a má velmi malý poloměr otáčení pouhých 1120 mm. Ve srovnání s tím se musí elektrické vozíky s pohonem RWD a FWD " otáčet" na předních nebo zadních hnacích kolech, takže poloměr otáčení je větší.

 • S délkou pouhých 1060 mm (se středovou podnoužkou) je navíc vozík dostatečně lehký (od 103 kg), aby byl kompatibilní i s většinou plošinových výtahů.

 • Přesuny z a do vozíku jsou tak snadné! Dětský elektric vozík Q300 M Mini Kids, disponuje různými odklopnými podnožkami, opěrkami rukou a ovladači a poskytne tak vašemu dítěti dodatečný prostor, aby se mohlo přiblížit k předmětům, jako jsou stoly a židle.

Omezený prostor? Seznamte se s ultra úzkou základnou
Velký výkon v malém balení

Pohyb v exteriéru

Velký výkon v malém balení

Úzký a obratný dětský vozík Q300 M Mini Kids, je vybavený spoustou funkcí pro venkovní použití a má obrovský náskok před konkurencí.

 • Pokud s elektrickým vozíkem zastavíte ve svahu, tak může dojít k mírnému posunu vpřed. Tento problém jsme ale odstranili pomocí technologie Anti-Pitch - vaše dítě tak zůstane v bezpečí a ve stabilní poloze ve své sedačce.

 • Naše PATENTOVANÉ nezávislé zavěšení všech kol zajišťuje, že všech šest kol zůstává na zemi při stoupání a překonávání překážek. Jakékoli nárazy nebo nerovnosti jsou tlumeny odpružením kol, což zajišťuje měkkou a plynulou jízdu.

 • Žádný nájezd na chodník v dohledu? Naštěstí Q300 M Mini Kids s hnacími koly o průměru 300 mm (12") zvládne obrubníky do 50 mm, takže nemusíte volit dlouhou cestu. Potřebujete zvládnout něco složitějšího? Pořiďte si hnací kola o průměru 355 mm (14") a zvládněte obrubníky až do 70 mm.

 • Díky našim více než 40letým zkušenostem jsme vyvinuli vysoce účinné motory s delší životností a výkonem, jízdními vlastnostmi a dojezdem, kterým se ostatní motory nemohou rovnat. Požádejte o předvedení a přesvědčte se, co máme na mysli.

 • Dětský vozík Q300 M Mini Kids poháněný výkonnými bateriemi s kapacitou 56 Ah dopraví vaše dítě kamkoli bude chtít, a to s působivým dojezdem až 36 km.

 • Pokud jsou malé děti příliš rychlé a vzdálené, můžete pomocí dálkového stop tlačítka zastavit vozík až na vzdálenost 30 m (v závislosti na prostředí).

Elektrické funkce

Jízda ve zvýšené pozici se systémem C-Me

Se systémem C-Me se vaše dítě může pohybovat ve zvýšené pozici až 300 mm, a to rychlostí do 4,5 km/h bez, omezení polohy sedu. Vaše dítě se tak může pohybovat na různých místech, s rodinou nebo kamarády.
Jízda rychlostí chůze v plné výšce, společně se spolužáky, nebo příjemná procházka s rodinou odbourává frustrující rychlostní limity, což vašemu dítěti umožňuje být ve středu dění bez omezení.Nechte své dítě objevovat svět podle jeho představ – bez závislosti na vás nebo na jiných osobách.

Více elektrických funkcí

Sedací systém Sedeo Lite Kids

Sedací systém, který roste spolu s vaším dítětem

Se systémem Q300 M Mini Kids nemusíte řešit výměnu vozíku za větší, navíc krátce poté, kdy si dítě na svůj původní vozík zvyklo; tento sedací systém byl totiž speciálně navržen tak, aby rostl společně s dítětem.Nastavitelný sedací systém může růst společně s vašim dítětem, bez nutnosti používat další díly, a to v šířce (280–400 mm) a v hloubce (260–400 mm). Díky tomu je možné nastavit ideální pozici a stabilitu. Vaše dítě se tak může cítit pohodlně po celý den, a to jak při hraní, tak během nezbytné doby odpočinku.

Sedací systém, který roste spolu s vaším dítětem
Wheelchair Wheelchair Frame accent

Brilantní barevné kombinace!

Zkombinujte je nebo doplňte o 7 barevných akcentů hnacích kol a koleček a získejte dokonalou barevnou kombinaci.

 • Pure White Burst
 • Bílá
 • Red Burst
 • Cervená
 • Grey Burst
 • Floral White
 • Flame Sharp Blue
 • Flame Pure White
 • Flame Hot Red
 • Flame Asteroid Grey
 • Carbon
 • Blue Burst
 • Modrá
 • Cerná
 • Bílá
 • Stríbrná
 • Cervená
 • Oranžová
 • Zelená
 • Modrá
 • Cerná

Z důvodu technického omezení reprodukce barev na obrazovce vašeho PC, se jednotlivé barvy mohou oproti barvám použitým na rámu vozíku lišit.

Objednejte si předvedení produktu ZIPPIE Q300 M Mini Kids

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5014591
Celková šířka:520 mm (12" střední kola) / 540 mm (13" střední kola) / 570 mm (14" střední kola)
Celková délka:Od 1060 mm
Šířka sedu:280 - 400 mm
Výška sedu:410 - 490 mm
Hloubka sedu:260 - 400 mm
Náklon sedu: 0° - 6° (pevný úhel)
Elektrické polohování:50° Elektrické polohování v prostoru
Zdvih:300 mm
Možnost rustu (šírka):2"
Výška zádové opěrky:380 - 485 mm
Úhel zádové opěrky:-4° až 16°
Poloměr otáčení:560 mm
Stred težište:Ano
Přední kola:7"
Hnací kola:12" / 13" / 14"
Technické parametry/Vlastnosti
Maximální dojezd:36 km (s56 Ah bateriemi)
Výběr rychlostí:6 km/h; 8 km/h; 10 km/h
Baterie:41 Ah / 56 Ah
Maximální bezpečný sklon:
Maximální výška překonání obrubníku:50 mm (s 12" koly) / 70 mm (s14" koly)
Světla a směrová světla:Ano - v základní výbavě
Elektronika:VR2 / R-Net
Minimální hmotnost vozíku:From 103 kg (41 Ah baterie)
Celková váha:OD103 kg (41Ah baterie)
Maximální hmotnost uživatele:75 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Podpora

Dokumentace