Simba Invalidní vozík dětský

Inovativní a nastavitelný vozík se schopností růstu v průběhu užívání.

Inovativní a nastavitelný vozík se schopností růstu v průběhu užívání.
Při vývoji nových vozíků pro děti je nutné brát v úvahu skutečnost, že dítě během užívání vozíku roste. Vlastnosti vozíku je proto třeba průběžně měnit. Nová Simba nabízí možnost rozšířit sedačku až o 2 cm a prodloužit její hloubku až o 4 cm.

Navržen pro další rozvoj schopností dětí.
» S nezávislostí stoupá odvaha a sebedůvěra. Při vývoji nové Simby byl každý jednotlivý prvek navržen tak, aby malým klientům poskytl větší nezávislost a umožnil jim další rozvoj jejich schopností. Blatníky s integrovanými Safari brzdami, vzad odklopná stupačka, abdukční rám a další příslušenství umožňují dětem jednoduchý přístup ke kolům a dalším ovládacím prvků vozíku.

Vše pro ergonomii.
» Madlo pro doprovod lze jednoduchým způsobem výškově a úhlově nastavit pro zajištění maximální ergonomie ovládání.

Plně nastavitelný adaptér zadních kol.
» Optimalizovaný adaptér zadních kol umožňuje jednoduché nastavení výšky sedu, těžiště vozíku a úhlu kol bez nežádoucího zhoršení jízdních vlastností vozíku.

Spolehlivé Safari brzdy.
» Inovované Safari brzdy s vylepšeným úchytem zabrzdí váš vozík rychle a spolehlivě.

Simba – inovativní design.
» Díky kompaktnímu designu nového uchycení vidlic předních koleček a inovovaným Carbotecture® vidlicím, které jsou vyrobeny z extrémně lehkého a pevného materiálu, je nová Simba opět lehčí.

Barevné kombinace.
» Díky stylové konstrukci, 28 barevným kombinacím rámu, 6 barvám potahů, barevným vidlicím předních koleček a celé řadě barevných chráničů drátů kol se nová Simba přizpůsobí všem požadavkům svých malých uživatelů.

 

VÍCE INFO >

Základní cena: 43 000 Kč
Úhrada ZP: 21 000 Kč
Doplatek klienta: 22 000 Kč
Kód ZP: 07/0135257
Zippie Simba nastavitelný dětský vozík

OBRÁZKY A VIDEA

Zippie Simba Lifestyle
Zippie Simba Lifestyle (1)
Zippie Simba Wheelchair

Zajistit ZIPPIE Simba předvedení

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Jaká jsou vaše práva?

Na vyžádání vám sdělíme, jaké informace o vás evidujeme a v případě nepřesností můžete požádat o jejich opravu. Můžete požádat o kopii vašich informací a popřípadě požádat o jejich používání. Chcete-li podat žádost, kontaktujte nás prosím na adrese data.privacy@sunrisemedical.eu.