{

ZIPPIE SimbaInvalidní vozík dětský

Inovativní a nastavitelný vozík se schopností růstu v průběhu užívání.

Inovativní a nastavitelný vozík se schopností růstu v průběhu užívání.

Inovativní a nastavitelný vozík se schopností růstu v průběhu užívání.
Při vývoji nových vozíků pro děti je nutné brát v úvahu skutečnost, že dítě během užívání vozíku roste. Vlastnosti vozíku je proto třeba průběžně měnit. Nová Simba nabízí možnost rozšířit sedačku až o 2 cm a prodloužit její hloubku až o 4 cm.

Navržen pro další rozvoj schopností dětí.
» S nezávislostí stoupá odvaha a sebedůvěra. Při vývoji nové Simby byl každý jednotlivý prvek navržen tak, aby malým klientům poskytl větší nezávislost a umožnil jim další rozvoj jejich schopností. Blatníky s integrovanými Safari brzdami, vzad odklopná stupačka, abdukční rám a další příslušenství umožňují dětem jednoduchý přístup ke kolům a dalším ovládacím prvků vozíku.

Vše pro ergonomii.
» Madlo pro doprovod lze jednoduchým způsobem výškově a úhlově nastavit pro zajištění maximální ergonomie ovládání.

Plně nastavitelný adaptér zadních kol.
» Optimalizovaný adaptér zadních kol umožňuje jednoduché nastavení výšky sedu, těžiště vozíku a úhlu kol bez nežádoucího zhoršení jízdních vlastností vozíku.

Spolehlivé Safari brzdy.
» Inovované Safari brzdy s vylepšeným úchytem zabrzdí váš vozík rychle a spolehlivě.

Simba – inovativní design.
» Díky kompaktnímu designu nového uchycení vidlic předních koleček a inovovaným Carbotecture® vidlicím, které jsou vyrobeny z extrémně lehkého a pevného materiálu, je nová Simba opět lehčí.

Barevné kombinace.
» Díky stylové konstrukci, 28 barevným kombinacím rámu, 6 barvám potahů, barevným vidlicím předních koleček a celé řadě barevných chráničů drátů kol se nová Simba přizpůsobí všem požadavkům svých malých uživatelů.

 

Objednat předvedení

Základní cena: 50 979,00 Kč

Úhrada ZP: 38 956,96 Kč

Doplatek klienta: 12 022,04 Kč

Kód ZP: 5002303

Objednejte si předvedení produktu ZIPPIE Simba

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5002303
Šířka sedu:22 - 36 cm (možnost růstu +2 cm bez použití dalších dílů)
Hloubka sedu:24 - 38 cm (možnost růstu +4 cm bez použití dalších dílů)
Výška sedu v přední cásti:36 - 48 cm
Zadní výška sedu:29 - 46 cm
Výška zádové opěrky:20 - 40 cm
Úhel zádové opěrky:-16° - + 20°
Úhel rámu:95°
Technické parametry/Vlastnosti
Verze rámu:rovný nebo addukční rám (rozšíření 3 cm na každé straně)
Maximální hmotnost uživatele:65 kg
Celková váha:od 8 kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.