{

Leckey BeMeSedací systém

Podpora individuality dětí s hendikepem

PŘEDVEDENÍ ZDARMA

Jedinečný jako otisk prstu

BeMe je revoluční, vysoce konfigurovatelný modulární sedací systém, který je možné přizpůsobit tak, aby poskytoval vynikající a individuální pozici sedu, funkčnost a pohodlí každému dítěti bez ohledu na jeho postižení nebo náročnost jeho potřeb.

Srdcem systému BeMe je sedací základna, na kterou lze rychle a snadno namontovat řadu vyměnitelných dílů (včetně sedacích systémů, zádových opěrek, bočních pelot, vymezovacích opěrek a dalšího příslušenství). Každý díl je k dispozici v různých velikostech a tvarech a lze jej použít na jakoukoli velikost sedačky BeMe, čímž je zajištěna nová úroveň konfigurovatelnosti a individuální podpory bez kompromisů.

Systém BeMe je vhodný pro děti se zdravotním postižením v rozsahu GMFCS III-V *. Dodává se ve třech velikostech, se třemi typy sedaček a třemi variantami zádových opěrek. BeMe je možné uchytit na celou řadu mechanicky a elektricky polohovacích mobilních podvozků.

Cena zařízení podle velikosti:

Kód           Verze                      Cena            Úhrada        Doplatek
5014687    BEME SMALL         85 876,00    70 000,50    15 875,50
5014688    BEME MEDIUM      99 944,00    70 000,50    29 943,50
5014689    BEME LARGE      127 120,00    70 000,50    57 119,50

* Gross Motor Function Classification System (GMFCS) je škála, která hodnotí samostatně hybnost s důrazem na sed, přesun a lokomoci. Více informací naleznete zde.

 

Objednat předvedení

Základní cena: 88 235,00 Kč

Úhrada ZP: 68 174,40 Kč

Doplatek klienta: 20 060,60 Kč

Kód ZP: 5014687 / 5014688 / 5014689

LECKEY BeMe Sedací systém

Individuální podpora začíná od základny sedacího systému

Nejdůležitějším prvkem každého sedacího systému je bezpochyby jeho schopnost zajistit stabilitu pánve, která je základem pro vyrovnání trupu, ovládání hlavy a funkci horních končetin.
 
BeMe nabízí tři varianty sedací základny: konturovanou, základní a dělenou. 
 
 

Revoluční sedačka s prvním skutečně rostoucím tvarovaným polštářem na světě

Sedací části sedacího systému využívají jedinečnou pěnovou konstrukci připomínající harmoniku, kterou je možné v průběhu růstu dítěte roztáhnout do délky a zajistit tak, že se sedací základna v průběhu času přizpůsobí změnám pozice sedu a růstu dítěte. Pěna, ze které je základna vyrobena, byla podrobena rozsáhlému testování jak z hlediska dlouhodobé trvanlivosti, tak z hlediska klinických potřeb dítěte pro maximální ochranu proti vzniku kožních defektů.

Snadná obsluha a konfigurace

Systém BeMe je navržen tak, aby jej bylo možné snadno a rychle nakonfigurovat na správnou individuální podporu každého dítěte. 

V případě změny zdravotního stavu dítěte je možné velice snadno a intuitivně vyměňovat příslušenství za jiné. Klinické úpravy, včetně nastavení hloubky sedu a výšky zádové opěrky, lze provádět, i když dítě sedí v sedačce, což zjednodušuje práci terapeutů.

Područky, stehenní vodítka a abdukční klíny lze rychle uvolnit, což usnadňuje přesuny jako nikdy předtím.

Prohlédněte si video

Přizpůsobte si BeMe a získejte podporu na míru

Systém BeMe je navržen tak, aby jej bylo možné přizpůsobit všem potřebám dětí se speciálními potřebami. Nabízí výběr ze tří variant sedaček: konturovanou, základní a dělenou, tří opěrek zad: základní, střední a komplexní. V naší nabídce také naleznete širokou nabídku příslušenství.

1. Snadno nastavitelná opěrka hlavy je dostupná ve třech variantách: ploché, konturované a hluboce konturované.

2. Pružné neoprenové fixační pásy poskytují dětem volnost pohybu a zároveň stabilní fyziologickou polohu sedu.

3. Volitelná dynamická opěrka zad řízená tlakem vzduchu aktivně reguluje na dynamický pohyb dítěte  

4. Celá řada hrudních pelot s nastavitelnou šířkou, výškou, hloubkou a úhlem umístění umožňují jemnou fixaci sedu a zajišťují dětem optimální polohu sedu a pocit bezpečí.

5. Unikátní patentovaný antirotační pás pro stabilitu a optimální polohování.

Pro více informací ohledně příslušenství a dalších možností nastavení nás prosím kontaktujte.

Více informací o možnostech a výběru správného sedacího systému přesně pro vaše dítě naleznete v naší klinické příručce.

Objednejte si předvedení produktu Leckey BeMe

Chcete brožuru? Žádný problém, vyberte požadovanou variantu a my Vám odešleme kopii na Váš e-mail. Pokud máte méně než 18 let, neposkytujte nám žádné osobní údaje. Další informace o našich pokynech pro zpracování údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Jak používáme vaše informace při předvedení produktů?

Společnost Medicco použije vaše informace pro odeslání e-mailového potvrzení a aby vás kontaktovala za účelem předvedení požadovaného zdravotnického prostředku, popřípadě sjednání schůzky na našem prodejním místě. Bez vašeho výslovného souhlasu nebude žádný z vašich osobních údajů předán nikomu mimo naši společnost Medicco. Informace, které nám poskytnete, budou uloženy ve Velké Británii a budou uchovávány tak dlouho, jak je potřeba pro splnění vaší žádosti (nejdéle 1 rok).

Přihlaste se k odběru e-mailových zpravodajů

Rozměry
Kód zdravotní pojišťovny:5014687 / 5014688 / 5014689
Šířka sedu:Small; 275mm - Medium; 325mm - Large; 415mm - Medium Long; 325mm - Large Long; 415mm
Hloubka sedu:Small; 170*-325mm - Medium; 275-390mm - Large; 350-475mm - Medium Long; 325-440mm - Large Long; 400-525mm
Vlastnosti
Maximální hmotnost uživatele:Small; 35kg - Medium; 50kg - Large; 70kg - Medium Long; 50kg - Large Long; 70kg

Uvedený produkt patří mezi zdravotnické prostředky třídy I a je určený ke kompenzaci pohybového zdravotního postižení. Před použitím se prosím seznamte s uživatelskou příručkou. Součástí prodeje našich produktů je i odborná instruktáž před uvedením produktu do provozu. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte. Naše produkty prochází neustálým procesem zdokonalování, proto si společnost Medicco vyhrazuje právo na změnu specifikací a designu jednotlivých produktů bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.